MSI Katana GF76 vs. MSI Pulse GL66

Bütçe
20000

lantel

Femtopat
Daha fazla  
Yakın bir süredir laptop bakıyorum 2 model arasında kararsız kaldım. Bu modeller arasında hangisi daha mantıklı? Bu ürünlerin dışında maximum bunların fiyatında daha iyi bir öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Baktığım modeller;

İlla aralarından seçilecekse MSI katana GF76.

Neden katana artılarını söyleyebilir misiniz? Bir de katananın çok ısındığını duydum doğru mu bir bilginiz var mı?

Hocam Vatan şart mı?

Vatan şart değil ama Monster kesinlikle olmaz.

baya baya geç olacak ama umarım monster almamışsınızdır. Size katana çok ısınıyor diyen kişinin aklını sorgulamalı gerçekten. Monster soba msi buzdolabıdır. Ancak msi watt değerlerini sınırlayarak 70 e yakın tutar sıcaklığı. Bu nedenle asus rog (70-80 derece olmasına karşın msi dan 40 watt daha yüksek güç verir) serisi daha iyi bir seçenek olacaktır. Lenovo, Msi gibi bilgisayarlar buzdolabı olmasına karşın performanstan kısar yani. Kısar dediğim tabiiki kötü demiyorum bahsettiğim pc ler amiral gemisi modeller hepsi çok iyi. Ama amaç soğuk olsun performanslı olsunsa msi-lenovo, ısınmasın çok performans versin diyorsanız da asus. Dikkat ettiyseniz monsterın adını dahi ağzıma almadım. Soba gibi çalışır, işlemci 95 derece ekran kartı 87 derece de çalışır. Rezalet ötesi sizi kazıklamaya çalışan bir servisi bulunur. Uzun vadede pert olacak pcler satar yani. Eliniz yanar. Tek iyi yanı ucuza iyi ekran kartları vermesi. Ama değmez. Örnek olarak msi en zor anda bile 65-66 gpu 79 cpu derecesini görürken monster 90 gpu 98 cpu derecelerini rahatlıkla görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı