MSI Katana i7 11th RTX-3060 alınır mı?

Bütçe
15.000

mutasyon

Hectopat
Daha fazla  
Selam ahali. Bir süredir piyasayı takip edemedim ve teknoloji hızlı gelişti. Cezayir'de yaşıyorum bu yüzden her ürünü bulamıyorum. Dün ilanda bu ürünü buldum. MSI katana i7 11th RTX-3060 sizce nasıldır? Ürünün fiyatı yaklaşık 14.500TL'ye geliyor. Stok problemleri olduğu için, burada genelde 1050, 1650, i5 9th, i7 10th ürünler mevcut. Grafik tasarım ve oyun oynamak için alacağım. Isınma problemi var mı bu üründe? Yılbaşında Türkiye'ye gelebilirim vize dolayısıyla. Türkiye'de ürünler bir miktar daha ucuz. Beklemeli miyim? Aldığım ürün en azından 6-7 sene sorunsuz işimi görsün istiyorum. Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.

Almayın. 14500 TL'ye o fiyata yurt dışından MUX'lu Legion alırsınız. Katana'nın hem soğutması iyi değil hem de kasa kalitesi leş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim verdiğiniz tavsiye için. Önerdiğiniz bir marka model var mı?
Legion bakın hocam. Eğer TR'ye gelebiliyorsanız İstanbul'da İtopya mağazalarında var şu an.

Legion bakın hocam. Eğer TR'ye gelebiliyorsanız İstanbul'da İtopya mağazalarında var şu an.

Ürün özellikleri çok iyi. Benim için yeterli olacaktır. 1 tb ssd grafik tasarım yapacağım için büyük bir artı. Türkiye için net bir tarih yok hocam. Yılbaşına kadar uzayabilir. Önerdiğiniz ürünü Cezayir'de arayabilir. Fiyat mukayese edilebilir.

Ürün özellikleri çok iyi. Benim için yeterli olacaktır. 1 tb ssd grafik tasarım yapacağım için büyük bir artı. Türkiye için net bir tarih yok hocam. Yılbaşına kadar uzayabilir. Önerdiğiniz ürünü Cezayir'de arayabilir. Fiyat mukayese edilebilir.
Legion 5 bulamazsa Asus ROG ve Gigabyte 15P KC bakabilir. Bu modelleri de söyle. RTX 3060’ın altına düşmesin bu bütçelerde.

MSI’da da GP ve GE modellerine bakabilir.

Anladım hocam
Legion 5 bulamazsa Asus ROG ve Gigabyte 15P KC bakabilir. Bu modelleri de söyle. RTX 3060’ın altına düşmesin bu bütçelerde.

MSI’da da GP ve GE modellerine bakabilir.
Anladım hocam. Söylediğin modelleri arayacağım.
Ayrıca şöyle bir ilana denk geldim. Asus Chirema I9 8950HK GTX 1080. 32 GB Ram, HDD ve SSD toplam 3TB yazıyor. 13.000TL. Bu ürün hakkında düşünceniz nedir? Isınma problemi var mı? İşlemci 8th olması kullanıcıyı nasıl etkiler?

Anladım hocam

Anladım hocam. Söylediğin modelleri arayacağım.
Ayrıca şöyle bir ilana denk geldim. Asus Chirema I9 8950HK GTX 1080. 32 GB Ram, HDD ve SSD toplam 3TB yazıyor. 13.000TL. Bu ürün hakkında düşünceniz nedir? Isınma problemi var mı? İşlemci 8th olması kullanıcıyı nasıl etkiler?
Isınma sorunları olabilir. Yeni nesil RTX kartları alabiliyorken GTX tavsiye etmem. RTX 3060’ı tercih ederim DLSS ve Ray Tracing’den de mahrum kalmam.

Lenovo Legion AMD Ryzen 5 5600H, RTX 3060 ekran kartı, 512GB SSD, 15 inç fakat HZ bilgisi yazılmamış ilana. Yaklaşık 13.500TL fiyatı. Sizce nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı