MSI laptop format atilmiyor, hard disk gormuyor

burroxaka

Femtopat
Daha fazla  
MSI laptop format atilmiyor hard disk gormuyor. Onarim yapiliyor diyor sadece.
Format atilmiyor. USB takiyorum. USB'den baslatiyorum boot menusunden beni yine onarim ekranina atiyor. Boot menusunde 2 tane hard diski gormuyor. Ama BIOS ekraninda hard diskler gorunuyor sorunu cozemedim.

MSI laptop format atilmiyor hard disk gormuyor. Onarim yapiliyor diyor sadece.
Format atilmiyor. USB takiyorum. USB'den baslatiyorum boot menusunden beni yine onarim ekranina atiyor. Boot menusunde 2 tane hard diski gormuyor. Ama BIOS ekraninda hard diskler gorunuyor sorunu cozemedim.
Bios'tan safe boot olması lazım, onu kapatıp usb'den başlatın. USB'den başlamıyor çünkü bilgisayar. Hatta direk bios'tan usb'yi 1. sıraya alın. :)

BIOS'tan safe boot olması lazım, onu kapatıp USB'den başlatın. USB'den başlamıyor çünkü bilgisayar. Hatta direk BIOS'tan USB'yi 1. sıraya alın. :)

Aliyorum. Her seyi denedim. Saçma sapan seyler cikiyor bilgisayarda. Olmuyor. Formati kabul etmiyor RAID falan yaziyor. Hayatimda ilk defa gordugum seyler cikiyor karsima.
hard diski burada görüyor. Ama bu ne. BIOS'u sifirlayinca hiçbir şey olmuyor format ekranina dair girmiyor.
ISO dosyaları bozuk olabilir. Hangi Windows'u yüklemek istiyorsanız şuradan ISO'ları alabilirsiniz.

ISO dosyalarim sorunsuz.

Dosya Ekleri

• IMG20220119153823.jpg
    IMG20220119153823.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 79

Geri
Yukarı