MSI laptop tamiri için Servispoint nasıldır?

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
MSI laptopun sesle ilgili devrelerini bozduğum için göndermek istiyorum. Daha önce tecrübesi olan veya bu süreç hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? Duyduğum kadarıyla laptop kısmında kullanıcıları üzmüyorlar.

ServisPoint firmasını ben de duymuştum. Yani sıkça tercih edilen bir yer. Evet bir takım şikayetler elbet olacak ama tercih edilebilir düzeyde diye düşünüyorum.

Şu an MSI GF-63 8RC modelini kullanıyorum bize sorun yaratıyordu o zamanlar, teknik servisi sadece İstanbuldaydı ve adamların yaptığı işlemler format atıp geri yollamaktı şimdi nasıllar bilmiyorum.

Süreçte şöyle işliyor bilgilendirici Gmail atıyorsunuz onlar da size geri dönüyor orijinal kutusuna belgelerinizi eksiksiz olarak katıp sorunlarınızı yazıyorsunuz sonra hepsi beraber MSI'nin olduğu bölgeye kargoyla yolluyorsunuz 1-2 hafta sonra geri elinizde oluyor yapılan işlemleri bir kağıt üzerinde kutu içerisinde size geri veriyorlar (hatırladıklarım böyle :) )

Bunlar da o zamana ait geri dönüş mailleri

1679908048338.png

Şu an MSI GF-63 8RC modelini kullanıyorum bize sorun yaratıyordu o zamanlar, teknik servisi sadece İstanbuldaydı ve adamların yaptığı işlemler format atıp geri yollamaktı şimdi nasıllar bilmiyorum.

Süreçte şöyle işliyor bilgilendirici Gmail atıyorsunuz onlar da size geri dönüyor orijinal kutusuna belgelerinizi eksiksiz olarak katıp sorunlarınızı yazıyorsunuz sonra hepsi beraber MSI'nin olduğu bölgeye kargoyla yolluyorsunuz 1-2 hafta sonra geri elinizde oluyor yapılan işlemleri bir kağıt üzerinde kutu içerisinde size geri veriyorlar (hatırladıklarım böyle :) )

Bunlar da o zamana ait geri dönüş mailleri

Eki Görüntüle 1716532
Evet mail atarak bilgi aldım, o zamandan beri değişen şey ücretler olmuş. 475 TL arıza tespit ücreti yazdılar bana. Birkaç hafta içerisinde gönderebilirim duruma göre. Laptop tamiri için güvenilir pek bir yer yok sanırım.

Evet mail atarak bilgi aldım, o zamandan beri değişen şey ücretler olmuş. 475 TL arıza tespit ücreti yazdılar bana. Birkaç hafta içerisinde gönderebilirim duruma göre. Laptop tamiri için güvenilir pek bir yer yok sanırım.

Başka yerde yaptırırsanız garantisi de gider yerinde yaptırmakta fayda var gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı