MSI laptoplar nasıldır?

Bütçe
6000 - 7500
laptop bu :

Turquoise blue biliyorum knk ben çok baktım da en iyisi msi diyip duruyolar her yerde böyle gtx 1650 8 gb ram hem de laptop 8 k bence iyi . Baktık işte bir şeyler , hem aşırı ısınmayan hem de bu sisteme yakın bir şeyler bulabilen atsın hepsine bakıcam
Bu laptop alınmaz kesinlikle. Acer AN515-44-R3VA NH.Q9GEY.003 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor buna bakabilirsiniz.

Ya aslında acer nitro baktım güzel sistemler vardı ama hepsi linux acerlerin bi de ryzen 5 var çoğunda o sıkıntı işte benim için windows olmalı bi de işlemci i5 en az olan sistemlere varım

laptop bu :

Turquoise blue biliyorum knk ben çok baktım da en iyisi msi diyip duruyolar her yerde böyle gtx 1650 8 gb ram hem de laptop 8 k bence iyi . Baktık işte bir şeyler , hem aşırı ısınmayan hem de bu sisteme yakın bir şeyler bulabilen atsın hepsine bakıcam
Hocam tam dediğim olay söz konusu benim attığım modele bir bakın hem işlemcisi daha iyi hemde 7300 tl.

Ya aslında acer nitro baktım güzel sistemler vardı ama hepsi linux acerlerin bi de ryzen 5 var çoğunda o sıkıntı işte benim için windows olmalı bi de işlemci i5 en az olan sistemlere varım
1.si freedos geliyor linux yok o sadece yazı.
2)Ryzen 5 sağlam işlemci neden istemiyorsunuz?

Kendin Windows kurabilirsin. Attığın MSI'da FreeDOS var. Yine kendin Windows kuracaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı