MSI Mag A550BN 550W PSU GTX 1660 Super'i destekler mi?

Destekler ama o PSU'ya o kadar verilmez buna bak:
700'tlye ondan aldım oda iyi bir markadır ya msi zaten fsp daha iyi biliyorum ama aldım güvenilir olsun diye hayırlı olsun ne diyelim :)

Vatanda 700tl haberin olsun psu guzel bisey bende aldim 1.5 hafta önce
aldım

Siteye güvenemedim ne olur ne olmaz diye ama bu da iyidir ya zaten çok fazla yükseltme yapmayacağım bu da iyidir ama ya

Site yeni açıldı sayılır ondan duymama normal ama güvenilir bir sitedir.

@Thin0s A550BN'yi yeren olmadı ki? Çok kötü değil zaten, konu bu da değil. PCkolik tamamen güvenilir bir site. Sadece PYLON 750 çok daha iyi. İade ile uğraşmak istiyorsan çok iyi olur, yerine PYLON 750 alırsın.

Bizim amacımız kanıtsız/dayanaksız bir ürüne saldırmak falan değil, sadece üyelere parasının hakkını verecek ürün öneriyoruz. A550BN 700 TL'nin güç kaynağı değil, en azından PYLON varken.

@Thin0s A550BN'yi yeren olmadı ki? Çok kötü değil zaten, konu bu da değil. PCkolik tamamen güvenilir bir site. Sadece PYLON 750 çok daha iyi. İade ile uğraşmak istiyorsan çok iyi olur, yerine PYLON 750 alırsın.

Bizim amacımız kanıtsız/dayanaksız bir ürüne saldırmak falan değil, sadece üyelere parasının hakkını verecek ürün öneriyoruz. A550BN 700 TL'nin güç kaynağı değil, en azından PYLON varken.
iade olmuyor vatandan aldığım zaman internet üzerinden almam gerekiyor, ben siz kötülüyorsunuz demedim, yanlış anlaşıldım galiba böyle idare edeceğim ne yapalım

Site yeni açıldı sayılır ondan duymama normal ama güvenilir bir sitedir.
yapıcak bir şey yok aldım artık :) götürür buda beni ama

Yeni konular

Geri
Yukarı