Çözüldü MSI MAG A750GL güç kaynağında eksik pin yuvaları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

turkishblackman

Hectopat
Merhaba, bugün MSI MAG A750GL PSU aldım ve kablolari takmaya başladım fakat 6-8 pinlerin neredeyse hepsinde birer ikişer boşluklar var. Bunlar normal mi yoksa iade mi etmeliyim? Bir de içerisinden 450W yazan bu sari soketli bir kablo çıktı bunu kasada nereye takmam lazim? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

IMG_20230622_193905.jpg
IMG_20230622_193913.jpg
IMG_20230622_193923.jpg
IMG_20230622_193935.jpg

Çözüm
Sıfır evet ama 7 yillik PSU'mun tum pinleri yerinde duruyor ondan bir şüphelendim.

Peki hocam CPU yazan 8-8'lik yedek bir kablo daha var icinde onu ekran karti icin kullansam olur mu acaba cunku PCI-e yazan kablolarin hepsinde pin eksik.

Hocam onlar eksik pin değil üretimi öyle bir sıkıntı yaratmaz.
Merhaba, bugün MSI MAG A750GL PSU aldım ve kablolari takmaya başladım fakat 6-8 pinlerin neredeyse hepsinde birer ikişer boşluklar var. Bunlar normal mi yoksa iade mi etmeliyim? Bir de içerisinden 450W yazan bu sari soketli bir kablo çıktı bunu kasada nereye takmam lazim? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1832143Eki Görüntüle 1832144Eki Görüntüle 1832145Eki Görüntüle 1832146

Sarı olanlar bazı ekran kartları için diğerlerinde de eksik olabiliyor üretim i böyle problem yok.

Zarar vermez ürün sıfır alındı ise hata olasılığı 0'a yakın.
sıfır evet ama 7 yillik psumun tum pinleri yerinde duruyor ondan bir şüphelendim

Zarar vermez ürün sıfır alındı ise hata olasılığı 0'a yakın.
peki hocam cpu yazan 8-8 lik yedek bi kablo daha var icinde onu ekran karti icin kullansam olur mu acaba cunku pcie yazan kablolarin hepsinde pin eksik

Sıfır evet ama 7 yillik PSU'mun tum pinleri yerinde duruyor ondan bir şüphelendim.

Peki hocam CPU yazan 8-8'lik yedek bir kablo daha var icinde onu ekran karti icin kullansam olur mu acaba cunku PCI-e yazan kablolarin hepsinde pin eksik.

Hocam onlar eksik pin değil üretimi öyle bir sıkıntı yaratmaz.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı