MSI MAG B550 Kutusu İçinden Kullanma Kılavuzu ve Kampanya Broşürü Çıkmadı

ZAFER ABİ

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
MSI MAG B550 Tomahawk AMD AM4 DDR4 M.2 USB 3.2 gen 2 HDMI ATX oyun anakartı aldım kutu içinden kullanma kılavuzu kitapçığı ve kampanya katılım broşürü çıkmadı.
Videolarda kutu açılımlarına bakıyorum onlarda cıkıyor bende mı cıkmıyor? Bu meret yav :)
Son üretilen anakartların kutularına koymuyolar mı yoksa anlamadım?

Hocam kullanılmış anakart gelme ihtimali?

Yok hocam termal poşeti ben açtım ki Amazon'dan aldım kendısınden, daha önce Amazon'dan böyle bir olayla karşılaşmadım.
İlkinde Vatan Bilgisayar'dan aldım 1 hafta önce ondanda cıkmadı kitapçık ve broşür geri yolladım iade ettim Vatan Bilgisayar'a. Çünkü termal poşetin bandı sökülüp açılmıştı anakart. Dedim teşhirdeki ürünümü yolluyosunuz bana Allah'tan acarken videoya alıyorum ürünleri :) yoksa ihale bana kalır iade de almazlar acmışın diye.

MSI sitesine baktımda şimdi kutu içeriğinde görünmüyolar?

MAG B550 TOMAHAWK box content

1. Msı® does not guarantee the risks or damages caused by changing the cover.
  2. These pictures are for reference only and may vary without notice.

Yok hocam termal poşeti ben açtım ki Amazon'dan aldım kendısınden, daha önce Amazon'dan böyle bir olayla karşılaşmadım.
İlkinde Vatan Bilgisayar'dan aldım 1 hafta önce ondanda cıkmadı kitapçık ve broşür geri yolladım iade ettim Vatan Bilgisayar'a. Çünkü termal poşetin bandı sökülüp açılmıştı anakart. Dedim teşhirdeki ürünümü yolluyosunuz bana Allah'tan acarken videoya alıyorum ürünleri :) yoksa ihale bana kalır iade de almazlar acmışın diye.

MSI sitesine baktımda şimdi kutu içeriğinde görünmüyolar?

MAG B550 TOMAHAWK box content

1. Msı® does not guarantee the risks or damages caused by changing the cover.
  2. These pictures are for reference only and may vary without notice.

Kutu üstünde bandrol - QR kodunu aratmayı deneyebilirsin.

MSI anakartlarda Kullanma kılavuzu artık çıkmıyor sanırım. Aldığım B650 anakartta da çıkmadı. Kutunun üstünde QR vardı, onu okutunca direk kılavuzun PDF sayfasına yönlendiriyordu.

Amazon iade konusunda pek sorun çıkartmaz. Ben de 2 sene önce Kingston KC600 SSD aldığımda garanti belgesi çıkmamıştı ve 11 ay kadar sonra SSD arızalandı. Garanti belgesi olmadığından ne yapacağımı sormak için müşteri hizmetleriyle görüştüğümde öyle bir düşüncem olmadığı halde direkt onlar demişti iade alalım diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı