MSI MAG CoreLiquid 240R V2 sıvı soğutucudan gelen cızırtı sesi nedir?

pisst0n

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,
6 aydır MSI sıvı soğutucu kullanıyorum son iki gündür garip ses çıkarmaya başladı.
Videodaki sorun nedir?
Fanlara takılan herhangi bir kablo cisim yok.
6 aydır rahat kullanıyordum birden bu ses sorunu çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba,
6 aydır MSI sıvı soğutucu kullanıyorum son iki gündür garip ses çıkarmaya başladı.
Videodaki sorun nedir?
Fanlara takılan herhangi bir kablo cisim yok.
6 aydır rahat kullanıyordum birden bu ses sorunu çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sözde v2'de sorun çözülmüştü ama pompadan geliyor gibi ses. Aynısını ben de aldım dün montajını yaptım arada pompa sesi geliyor bende de.

Özellikle fanlar hızlandığında çıkarıyor hocam. Bir sıkıntı çıkarır mı bu sisteme? Garantiye göndereyim olmadı.

Ben sıkıntı olacağını düşünmediğim için ve az olduğu için garantiye göndermeyeceğim. Ama bir iletişime geç istersen başka şansın yok çünkü. Bu arada radyatör konumu kasanın ön tarafına dikey bir şekilde mi kurulum yapmıştınız? Tam anlayamadım.

Ben sıkıntı olacağını düşünmediğim için ve az olduğu için garantiye göndermeyeceğim. Ama bir iletişime geç istersen başka şansın yok çünkü. Bu arada radyatör konumu kasanın ön tarafına dikey bir şekilde mi kurulum yapmıştınız? Tam anlayamadım.

Radyatör kasanın üstünde hocam. Bazı arkadaşlar dikey kurulum yapınca cızırtı gitti demiş ama montajı ben yapmamıştım söküp takma şansım yok.

Bende de hafif cızırtı var. Ve benim soğutma elektrikli süpürge gibi ses çıkarıyor yüksek değil ama duyuluyor.

Radyatör kasanın üstünde hocam. Bazı arkadaşlar dikey kurulum yapınca cızırtı gitti demiş ama montajı ben yapmamıştım söküp takma şansım yok.

Evet ben de aynısını duydum. Dikey olsaydı montajınız o söylenilenin pek de doğru olmadığını düşünecektim. 😅 benim kasam MSI MAG100M ona direkt önde güzel durmayacağı için en uygun yer olarak kasa üstüne montajını yapmıştım. Umarım ön tarafa almaya mecbur kalmayız.

Evet ben de aynısını duydum. Dikey olsaydı montajınız o söylenilenin pek de doğru olmadığını düşünecektim. 😅 benim kasam MSI MAG100M ona direkt önde güzel durmayacağı için en uygun yer olarak kasa üstüne montajını yapmıştım. Umarım ön tarafa almaya mecbur kalmayız.

Hocam selamlar.
Servise gönderdim değişim raporu verildi bilginiz olsun. garantisi varsa gönderin.

Geri
Yukarı