MSI MAG Coreliquid 360R V2 vs GamePower Skadi 360 vs Gamebooster Nitro 360

beren93

Hectopat
Arkadaşlar fiyat performans bir sıvı soğutma istiyorum ama bu alanda hiç bilgim yok.

Kasam Game Power war Cry.

İlk olarak bunu gördüm V1 de sorunlar cokmuş ama 2 de düzeltmiş sanırım o beni muammada bıraktı.

2. seçeneğim bu ama kalite ne durumdadır diye düşünüyorum.

3. seçenek ise bu.

Şimdi biraz para konusunda sorunum olduğu için ben başta Dark frezer X 129 hava sogutucu sipariş verdim ama ne yazık ki sığmıyor aralık kalsın istemiyorum kasa.

Bunlar arasında sizce hangisi beni mutlu eder uzun süre tekrar bilgisayara yatırım yapamayacağımı belirtmek isterim ekran kartı ve işlemcimi kasamı yeni değiştim çünkü.

İşlemci R5 5600X. 360 tercihimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki hiçbirine iyi diyemem fakat kötünün iyisi MSI olabilir. 360mm takıntınızı anlamadım. 5600X 240mm ilr rahat dizginlenen bir CPU.

Buradaki hiçbirine iyi diyemem fakat kötünün iyisi MSI olabilir. 360mm takıntınızı anlamadım. 5600X 240mm ilr rahat dizginlenen bir CPU.

kasa görüntüsü bozulmasın diye

MSI olanı alın bunların arasında.

MSI b 450 m Gaming Plus ana kartta sorunsuz kullanır mıyım RGB gibi sorunlarla karşılaşma şansım var mı sizce? Dark frezer X 126 mesela RGB'sini kullanamamıştım bu ana kartta.

Son düzenleme:
Anakartınızda RGB soketi yoksa sorun olabilir, emim değilim.

Genelde sıvı soğutmaların RGB'si için anakartta RGB soketi gerekiyor ya da harici RGB Controller Hub gibi şeyler oluyordu. Bu modeli incelemedim tam fikrim diğer kişiler daha iyi yardımcı olabilir.

Anakartınızda rgb bağlantı pini göremedim baktığımda. Ancak sıvı soğutmaların rgb bağlantılarını bir kontrolcüye bağlayıp onu da psuya bağlarsanız o kontrolcü ile rgbleri kontrol edebilirsiniz. Ben halihazırda o şekilde kullanıyorum.

Anakartınızda rgb bağlantı pini göremedim baktığımda. Ancak sıvı soğutmaların rgb bağlantılarını bir kontrolcüye bağlayıp onu da psuya bağlarsanız o kontrolcü ile rgbleri kontrol edebilirsiniz. Ben halihazırda o şekilde kullanıyorum.
Sıvı soğutma var mı önerebileceginiz ben kötü yorumlar dan sonra msi iptal ettim

Sıvı soğutma var mı önerebileceginiz ben kötü yorumlar dan sonra msi iptal ettim
Fiyatlarını bilmiyorum bakmadan marka önereyim ben siz size uyanı alın. Thermalteke th360 kullandım gayet güzel.
Arctic en iyilerden biri.
Nzxt x73. Bu 3ünü her türlü tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı