MSI MAG Force 100R MSI Z170A Tomahawk'ta nasıl çalıştırılır?

Bütçe
850

Lpgli Pejo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,
MSI MAG Force 100R kasasından almayı düşünüyorum.
Anakartım MSI Z170A Tomahawk bildiğiniz üzere RGB desteği bulunmamakta. Kasanın ARGB fanlarını nasıl etkin hale getirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Eski kasam: Zalman Z11 Neo bu arada öneri ve fikirlerinizi bekliyorum.

Phanteks P400A bakabilirsiniz.

Ayrıca anakarta takmaya gerek yok. Kasanın kendi kontrolcüsü var. Oradan kontrol edebilirsiniz.

Phanteks P400A biraz bütçemi aşıyor ama değerlendireceğim teşekkür ediyorum, aslında ben MSI MPG Gungnir 110R alacaktım fiyatı yükseldi bayağı hem de önü mesh yapıda olmadığı için biraz tereddütte kaldım. Max 850 TL bütçeme göre başka önerileriniz varsa bekliyorum.
Anakartla kontrol edemezsiniz fakat kendi kontrolcüsüyle animasyonlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Anladım peki bu kontrolcü gücünü Molex bağlantısından falan mı alıyor forumlarda araştırdımda bulamadım bunun hakkında bir bilgi.

Phanteks P400A biraz bütçemi aşıyor ama değerlendireceğim teşekkür ediyorum, aslında ben MSI MPG Gungnir 110R alacaktım fiyatı yükseldi bayağı hem de önü mesh yapıda olmadığı için biraz tereddütte kaldım. Max 850 TL bütçeme göre başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Anladım peki bu kontrolcü gücünü Molex bağlantısından falan mı alıyor forumlarda araştırdımda bulamadım bunun hakkında bir bilgi.
Bir adet harici SATA girişi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı