Elektronik MSI MAG Forge 100M 439 TL!

Bu konuya bak hocam. Kasa aynı kasa.
Hocam bişey soracağım da bu kasa(lar) 3 fanlı ekran kartını destekler mi? Mesela Gigabyte 3060 Ti veya Msi Gaming X Trio 3060 Ti gibi. Bir de niyeyse ARGB ile RGB arasındaki farkı anlayamadım. Tam olarak farkı nedir?

Hocam bir şey soracağım da bu kasalar 3 fanlı ekran kartını destekler mi? Mesela Gigabyte 3060 Ti veya MSI Gaming X Trio 3060 Ti gibi. Bir de niyeyse ARGB ile RGB arasındaki farkı anlayamadım. Tam olarak farkı nedir?
Hocam, fanların detaylı bilgisini @crazyreign @Mithat Berhan @MisakiTaro'dan alabilirsin.

Kasanın ekran kartı uzunluk desteğine bak, kendi istediğin ekran kartının uzunluğuna bak. Kasan ekran kartından büyükse sığar.

Hocam bişey soracağım da bu kasa(lar) 3 fanlı ekran kartını destekler mi? Mesela Gigabyte 3060 Ti veya Msi Gaming X Trio 3060 Ti gibi.
Her üç fanlı ekran kartını desteklemez. 33 cm ekran kartı uzunluk desteği var. Ekran kartı alırken dikkat et uzunluğuna.
Bir de niyeyse ARGB ile RGB arasındaki farkı anlayamadım. Tam olarak farkı nedir?
Şimdi bunu açıklamak biraz zor.
Önceden açıkladığım bir mesajım var başka bir forumda. Direkt SS olarak atayım. Hem başka foruma yönlendirmemiş olayım, hem de kısaca açıklamış olayım :D.
Aslında daha da detaylı anlattığım bir mesajım var ancak bulamadım, kusura bakma.
1609974312444.png

Hocam, fanların detaylı bilgisini @crazyreign @Mithat Berhan @MisakiTaro'dan alabilirsin.

Kasanın ekran kartı uzunluk desteğine bak, kendi istediğin ekran kartının uzunluğuna bak. Kasan ekran kartından büyükse sığar.
Anladım hocam
Her üç fanlı ekran kartını desteklemez. 33 cm ekran kartı uzunluk desteği var. Ekran kartı alırken dikkat et uzunluğuna.

Şimdi bunu açıklamak biraz zor.
Önceden açıkladığım bir mesajım var başka bir forumda. Direkt SS olarak atayım. Hem başka foruma yönlendirmemiş olayım, hem de kısaca açıklamış olayım :D.
Aslında daha da detaylı anlattığım bir mesajım var ancak bulamadım, kusura bakma.
Eki Görüntüle 820907
Anladım hocam son bir şey sormak istiyorum. ARGB'nin daha fazla güç harcaması gerekmiyor mu? Neden ARGB 5 Volt iken RGB 12 Volt?

@methz Öyle bir şey yok. Daha fazla güç harcama işini de çok kafaya takma. Düşünmene gerek bile yok bu farkın :D.

ARGB daha fazla efekt sunduğu için normal RGB'ye göre daha iyidir. Zaten "RGB GEN 2" diye geçer ARGB.
ARGB'ye DRGB (Digital-RGB) de deniyor.
Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı