MSI Mag Forge 100M 440 TL

Fark ettiysen kasaya kötü demedim. Sadece insan bu fiyata MaoYoldaşım gibi markalar istemeyebilir. MSI olan da leş oğlu leş kasa değil.

MSI da mesh, ve fazla fan olması her zaman iyi değildir. O fanların kalitesi önemlidir.
Ben MSI'ın mesh paneli yok demedim. Dandik marka demene rağmen mesh paneli de var anlamında dedim onu. Kasanın marka olması, intake fanların CFM değeri çok büyük farklar yaratacak konular değiller. Elektronik parça değil aldığımız sonuçta, metal bir kutu. Markası önemsiz bana kalırsa.

Ben MSI'ın mesh paneli yok demedim. Dandik marka demene rağmen mesh paneli de var anlamında dedim onu. Kasanın marka olması, intake fanların CFM değeri çok büyük farklar yaratacak konular değiller. Elektronik parça değil aldığımız sonuçta, metal bir kutu. Markası önemsiz bana kalırsa.
Mesh panel yapmak yüksek teknoloji gerektiren bir şey değil. Stok problemi olmasa zaten bu kasa alınacak bir kasa değil. Daha iyi düzgün markalı alternatifleri vardı.
Şahsen ben bu tür sallamasyon isimli markaları tercih etmezdim ve benim gibi düşünen bir sürü insan olduğunun farkındayım. Onlar için bunu paylaştım zaten.

Geri
Yukarı