MSI MAG Forge 100M mi, Zalman N5 MF mi?

Zalman N5 mf var bende. Fanlarının tek renk yanması dışında bir sıkıntım yok. Bütçen varsa MSI al yoksa Zalman'ın gerçekten aşağı kalır bir yanı yok.

Bütçe belirtirsen bu ikisinden daha iyisi önerilir.

Bu ikili de düşünülebilir:
Baştan aşağıya ARGB, malzeme kaliteleri yüksek, fanların hızları kumandadan ayarlanabiliyor ve gayet iyi çalışıyor.

Katılıyorum tamamen.

Yani bütçem varsa MSI yoksa Zalman tercih edeyim. Sağ olun. R5 3600 ile sorun yaşamam değil mi? Qp falx sisteminde çok yüksek sıcaklık görmedim.

Bu ikili de düşünülebilir:
Baştan aşağıya ARGB, malzeme kaliteleri yüksek, fanların hızları kumandadan ayarlanabiliyor ve gayet iyi çalışıyor.
Mesajıma kahkaha ifadesi bırakan arkadaşlar neden bıraktıklarını söylerse konu sahibine daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz ;)

Önerdiğim fanlar hakkında pek bilgi bulamadım ancak ben çokça sistemde kullandım, şu şekilde görünüyor:
Frisby RGB fan.jpg

@MisakiTaro sen de fanın görselini istemiştin sanırım, istersen farklı renk modlarını da atabilirim.

Son düzenleme:
Mesajıma kahkaha ifadesi bırakan arkadaşlar neden bıraktıklarını söylerse konu sahibine daha sağlıklı bir şekilde yardımcı olabiliriz ;)
Bizim attıklarımızın yanında onun yüzüne bakılmaz ve attığınız fan iyi değil.

İyi olduğunu görmesem önermem zaten, Tornado'yu bilmiyorum ama CF11 Pro'ya göre daha sessiz çalışıyor ve daha iyi hava üflüyor. Sen denedin mi ki yüzüne bakılmayacağını söyleyebiliyorsun? İlk baştaki evdeki eski sistem için riske girip almıştım, memnun kalınca topladığım bir sürü sistemde kullandım. Yalnız bu seti alacaklar Gaming Gecesi etkinliklerini takip etsin, sıkça indirime giriyor orada.

İyi olduğunu görmesem önermem zaten, Tornado'yu bilmiyorum ama CF11 Pro'ya göre daha sessiz çalışıyor ve daha iyi hava üflüyor. İlk baştaki evdeki eski sistem için riske girip almıştım, memnun kalınca topladığım bir sürü sistemde kullandım. Yalnız bu seti alacaklar Gaming Gecesi etkinliklerini takip etsin, sıkça indirime giriyor orada.
DarkFlash Aquarius kasası o fanları kullanıyor ve fiyatının hakkını veren en iyi kasa. Bence biraz araştırın, öyle konuşun.

CF11 Pro fanlar kötü değil ancak önerdiklerim daha iyi, denediğimi söylüyorum hala aynı şeyi söylüyorsun. Ayrıca Aquarius o kadar da iyi bir kasa değil, kablolama imkanlarını beğenmemiştim.

@fryzen Frisby yazıyor diye zaten tüm bu tantana. :D Araştırmayınca böyle oluyor. Oysa hepsi fason zaten, çok bir farkları yok.

Ben şahsen kullandığım Cygnus V2'yi öneririm.
Cygnus V2 de çok güzel bir kasa ancak fiyatı arttığı ve fan hızları kumandasından ayarlanamadığından dolayı önermedim. Evet fason bir ürün, bu ve sabit renkli olanları bilimum Çin sitelerinde geziyor.

Geri
Yukarı