Zalman N5 MF vs. MSI 100M

Bütçe
500
İkisin arasından N5 MF ama bütçe arttırabilirseniz bunu öneririm:

Hocam tavsiy3e için teşekkürler ancak 100M bile çok zorlayarak oluyordu. Bütçem yetmiyor ona maalesef.

Eğer fan hızlarını, renklerini parlaklıklarını ayarlama takıntın varsa N5 mf önermem sadece 4 modu var. Ama sıkıntı değilse öneririm kullanıyorum çok memnunum.

Eğer fan hızlarını, renklerini parlaklıklarını ayarlama takıntın varsa N5 mf önermem sadece 4 modu var. Ama sıkıntı değilse öneririm kullanıyorum çok memnunum.
Hocam ekran kartım ve işlemcim hangisinde daha soğuk çalışacaksa onu alacağım renk, mod vs. takıntım yok. Öneri için sağ olun. Kartınız ve gördüğünüz sıcaklık nedir acaba?

Hocam ekran kartım ve işlemcim hangisinde daha soğuk çalışacaksa onu alacağım renk, mod vs. takıntım yok. Öneri için sağ olun. Kartınız ve gördüğünüz sıcaklık nedir acaba?

Kartm ASUS TUF 1650s (ısınan değil yenilenmiş versiyonu) düşük gereksinimli FPS oyunlarında 60 70 arası 70 aşmayacak şekilde alıyorum Cyberpunk AC Valhalla Doom Eternal gibi sistemi zorlayan oyunlarda maks 85 (doomda) gördüm onun dışında 70 80 arası değişiyor genelde ekstra fan vs. kullanmıyorum.

Zalman N5 MF , hava akışı gayet iyi ve fiyatının gerçekten hakkını veriyor ama sıvı soğutmaya geçmek istediğiniz zaman üst tarafı desteklemiyor malesef eğer öyle bir derdiniz yoksa ekran kartınızın ve güç kaynağınızın boyutuna göre tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı