MSI MAG Forge 100R ARGB bağlantı

Fanları SYS_FAN 2 ve SYS_FAN3'E taktım. Direkt renkleri geldi. Yani Mobo'daki JRGB 4 pinli olduğu için, kontrollerdan gelen 3 pinli ucu takamadım.
Ne işe yarıyordu madem System fandan girişinden de renk geçişi sağlayabiliyorsam anlamadım :)

kasayı bugün kurdum ve dediğin gibi evet led switch tuşuyla renkler değişiyor. peki bu durumda kontrolcüden gelen o anakarta bağlayamadığımız o 3 pinli uç ne işe yarayacaktı ki acaba? zaten renkleri değiştirebiliyoruz şuan.
3 pinli ucu anakarta sokunca PC'den daha ayrıntılı olarak kontrol ve diğer parçalarla uyumlu çalıştırabiliyorsun.

kasayı bugün kurdum ve dediğin gibi evet led switch tuşuyla renkler değişiyor. peki bu durumda kontrolcüden gelen o anakarta bağlayamadığımız o 3 pinli uç ne işe yarayacaktı ki acaba? zaten renkleri değiştirebiliyoruz şuan.
O 3 pinli ucu anakarta bağlayabilseydik tüm bileşenleri ve fan ledlerini tek program üzerinden senkronize olarak ayarlayabilecektik.

Msi tomahawk b450 max anakartım ve bu kasayı satın aldım . Fanların renklerini v.s çalıştırmak için reset tuşuna entegre ediyoruz doğrumudur ?
Görsel paylaşman mümkünmü ? Kendi pcmi haftaya toplayacagım biraz merak ettim @Aleatha

Msi tomahawk b450 max anakartım ve bu kasayı satın aldım . Fanların renklerini v.s çalıştırmak için reset tuşuna entegre ediyoruz doğrumudur ?
Görsel paylaşman mümkünmü ? Kendi pcmi haftaya toplayacagım biraz merak ettim @Aleatha
Kontrolcüsü var sen power switch, power led vs. normal bağlantıları yap kasa üstünde ayrı led tuşu var çalışır zaten.

Dosya Ekleri

• 15917805651222369906878081995068.jpg
    15917805651222369906878081995068.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 87

Geri
Yukarı