MSI MAG Forge 100R vs XPG Invader

Bütçe
600

Uniq

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, MSI MAG Forge 100R ve XPG Invader arasında kaldım. Birbirine karşı artıları ve eksileri nelerdir? Invader'da ekstra kasa icinde 240mm fan desteği olması cezbediyor. MSI da gorsel olarak daha güzel geldi bana. İkisini de canlı görmedim. Tercihiniz ne olurdu ikisi arasında?

Son düzenleme:
Merhaba, MSI MAG Forge 100r ve XPG Invader arasında kaldım. Birbirine karşı artıları ve eksileri nelerdir? Invader'da ekstra kasa icinde 240mm fan desteği olması cezbediyor. MSI da gorsel olarak daha güzel geldi bana. İkisini de canlı görmedim. Tercihiniz ne olurdu ikisi arasında?

Hazır sistem almasaydım MSI MAG Forge alacaktım çok iyi kasa.

100M kullanıyorum, memnunum açıkçası bir sıkıntısı yok. 100R ile arasındaki tek fark ön fanların ışıkları. XPG Invader güzel bir kasa diye biliyorum ama yine de 100M'in daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Zalman N5 MF'i inceledim bana çok dandik geldi hava akışı iyi olabilir ama camı çabuk çiziliyor. MSI MAG Forge 100M kullanıyorum hava akışı çok iyi ve malzeme kalitesi fiyatına göre olması gerektiği gibi.

Ben de aynı arada kalmıştım ve 100R aldım .Oldukça memnunum parasına göre oldukça güzel. İnvaderda dahili 2 fan var bunda 3 ve 2'si ARGB ve Fanlar çok sessiz kaliteli. İnvaderda extra 240mm fan desteği var demişsiniz tam anlamadım? 100Rda da önde 3 tane 12cm üstte 2 tane 12cm fan desteği var . Ben bir tane extra egzoz fanı alıp taktım. Kendi üzerindekini de üste taktım .

Geri
Yukarı