MSI MAG Infinite S3 alınır mı?

Kawakiii

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Elimde MSI Raider 76 var geçen yıl kasım'da almıştım 11.nesil i7 işlemci RTX 3070 8 GB VRAM 2TB SSD 32 GB RAM'li. Benzer ayarda bir masaüstü olsun istiyorum ama toplamaktan falan anlamıyorum hazır sistem olarak bu uygun mudur? İleride ekran kartını yükseltebilir miyim? Yoksa elimdeki laptop eskiyince bir sistem dizmem daha makul mu olur? Elimdeki laptop yüksek ayarda daha ne kadar süre oyun oynatır? Ben tek kişilik Witcher Skyrim Fallout Sims tarzı oyunları seviyorum rekabetçi oynamıyorum.
Fırsat: MSI MAG Infinite S3 11TG-026xtr masaüstü bilgisayar, Core i7-11700F, 32 GB RAM, 1TB SSD+1TB HDD, RTX3060 Ti 8 GB LHR, FreeDOS, siyah MSI MAG INFINITE S3 11TG-026XTR Masaüstü Bilgisayar, Core I7-11700F, 32GB RAM, 1TB SSD+1TB HDD, RTX3060TI 8GB LHR, Freedos, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen sevmiyorum Intel bir şey varsa önerir misiniz?

2X:

2X:
Hocam bunları alsamda kuramam malesef benm hiç bilgim yok😅hepsinin kurulu geldiği birşey almaya çalışacağım mecbur.buda kazık midir?max 50-60k birşey bakıyorum.
Go Gamer TSG442ST Intel Core i9 10900KF 64GB 1TB + 1TB SSD RTX 3080 Windows 10 Pro Masaüstü Bilgisayar

Hocam bunları alsamda kuramam maalesef benm hiç bilgim yok😅hepsinin kurulu geldiği bir şey almaya çalışacağım mecbur. Bu da kazık midir? Max 50-60k bir şey bakıyorum.
GO Gamer TSG442ST Intel Core i9 10900KF 64 GB 1TB + 1TB SSD RTX 3080 Windows 10 Pro Masaüstü bilgisayar

Hocam 3090 toplanır bu fiyatlara. Kendiniz kurmayacak olsanız bile Hepsiburada gibi sitelerden değil de Sinerji, gaminggen gibi sitelerden bakın. Ayrıc bütçeniz ne idi?

Hocam 3090 toplanır bu fiyatlara. Kendiniz kurmayacak olsanız bile Hepsiburada gibi sitelerden değil de Sinerji, gaminggen gibi sitelerden bakın. Ayrıc bütçeniz ne idi?
Tamam hocam ben dediğiniz gibi yapıcam ama orada böyle hazır sistem yoktu sanırım bütçede 50-60k arası eğer güzel intel sistem varsa tavsiyelerinizi beklerim acelem yok elimde iyi laptop olduğu için.

Bu sistem var:

Bu sistem var:
Bu sistemi beğendim güç kısmını arttırmama gerek var mı hocam?inşallah bitmez ben vekalet ücretimi alana kadar😅bu ayarda başka öneriniz varsada açığım.

Geri
Yukarı