MSI MAG Pylon ve MSI MPG Z390 GAMING PRO Uyumu

umutealp

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ikisi uyumlu değil mi? Ben anakartı monte edemedim üstteki 3 vida oturmuyor bir bilginiz var mı bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanız ATX Anakart destekliyor, Anakartınız ise ATX yani baktığım kadarıyla herhangi bir sorun görünmüyor. Yanlış takıyor olabilirsiniz.

Kasanız ATX Anakart destekliyor, Anakartınız ise ATX yani baktığım kadarıyla herhangi bir sorun görünmüyor. Yanlış takıyor olabilirsiniz.
Sanmıyorum yani orta 3 ve alt 3 vida oturuyor sadece üst 3 vida denk gelmiyor.
Bazen kayabiliyor anakart yükseltme vidalarını taktınız mı?
6 tanesi takılıydı 3 tane ben ekledim.

Son düzenleme:
Önce üstteki 3 vidayı sonra alttaki 3 vidayı oturtun orta denk gelir zaten.
Olmuyor işte anakartı zorlamak istemiyorum arka brakete doğru ittirmem gerekiyor ittiriyorum fakat oturmuyor çok fazla kuvvet uygulamam gerekli galiba yarın itopya mağazasına götürüp teslim edeceğim onlar monte etsinler.

Aslında montajı çok kolay Technopat YouTube videolarını izleyerek yapabilirsin.
Vidaların hepsini sök arka bracket denk gelecek şekilde oturt ve vidaları üstten takmaya başla.
İlk defa montaj yapmıyorum dediğiniz gibi kolay ama arka bracket anakarta takılı halde zaten onu oturttuğum zaman vidaların hepsi yuvalarına denk gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı