MSI MAG241C ve MAG241CV arasındaki farklar nedir?

rougarou

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
bende 2 saattir internette farkı arıyorum yok bulamadım v li olan yeni çıkmış olabilir mi acaba 1 tık pahalı v li olan her yerde.

Pahalı olması iyi olduğunu göstermez. Direkt satıcılarla iletişime geçtim ve bu bilgileri onlar verdiler.
satıcıyla iletişime geçtim onların anladığı yok zaten bana cr ile c nin farkını anlatıyor he dedim kapattım..
v li olan model elime geldi ürünün sol alt köşede normal mag271c yazıyor v yazmıyor
usb kablosu ile bağlayınca bilgisayar üzerinde de model isminde v yazmıyor yani bir farkı yok.
tek fark displayport çıkmıyor ve kutusu renksiz koli renginde muhtemelen yeni üretilenler böyle satılıyor artık, V diye bir model yok aslında anlayacağınız. kutudan ve dp kablodan kısmışlar o kadar.

Son düzenleme:
satıcıyla iletişime geçtim onların anladığı yok zaten bana cr ile c nin farkını anlatıyor he dedim kapattım..
v li olan model elime geldi ürünün sol alt köşede normal mag271c yazıyor v yazmıyor
usb kablosu ile bağlayınca bilgisayar üzerinde de model isminde v yazmıyor yani bir farkı yok.
tek fark displayport çıkmıyor ve kutusu renksiz koli renginde muhtemelen yeni üretilenler böyle satılıyor artık, V diye bir model yok aslında anlayacağınız. kutudan ve dp kablodan kısmışlar o kadar.
Hayırlı olsun, ben de öyle demiştim zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı