MSI MAG272CQR vs TUF VG27WQ

nebulouscookies

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Bu iki arkadaşa da bakabilirsiniz.

@nebulouscookies daha çok oyun ağırlıklı ise Alienware olan, film vs derseniz Dell, tek sorun Alienware olan siyahları göstermekde biraz geri onun dışında kusursuzlar.

Bu iki arkadaşa da bakabilirsiniz.

Teşekkürler fakat attığım bu iki monitorden birisini alacağım

@nebulouscookies o zaman MSI olan, 800TL daha fazla vermeyi gerektirecek bir durum olduğunu sanmıyorum, bazı arkadaşlar MSI monitörler de sorun yaşamış ama öyle bir durum olacağını da sanmam olursa da garantiye verirsiniz.
İngilizce biliyor musunuz bilmiyorum ama inceleme videolarını da bırakayım izleyip karar verirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İkisi arasından MSI ama sorun yaşama ihtimaliniz var. Zira MSI kavisli VA panelini Samsung üretiyor.

@nebulouscookies, ölü piksel, dalgalanma vs vs, ürünün kendisinde bir sorun yok, şans eseri bazı kullanıcılarda olabiliyor ama bunu düşünüp almamak da yanlış olur, MSI olanı alın bence sorun olursa iade edersiniz zaten.
Örnek olarak, ASUS'da sorun çıkma ihtimali %5 iken MSI %10 mesela.
Anladım , bilgilendirme için teşekkür ediyorum

@LaMorte hocam bundan sonra monitör konusu olduğunda sizi etiketliyeyim, sorun olur mu? Ciddi soruyorum sizde bayağı bilgilisiniz bu konularda :D
Şu sınavı atlatayım daha da aktif olurum. Zaten monitör forum sekmesini de hızlı erişiminde tutuyorum.
Not:Ben kaynakların yalancısıyım :D.
Tam olarak nasıl bir sorun , biraz açabilir misiniz
Başlat sekmesinde doğru piksel yerleşememesi, smearing ve ölü piksel.

Yeni konular

Geri
Yukarı