MSI MAG274UPF monitörün alt kenar yeri dışa çıktı

scarecrowq

Picopat
Daha fazla  
Monitör
MSI MAG274UPF
İyi sosyaller herkese monitörü alalı 1 ay oldu fakat yeni fark ettiğim alt kenar(MSI logosunun olduğu yerin sağ köşesi) dışa çıkmış gibi geldi bana. Parmağımla hafif bastırınca içe doğru batıyor bana bu çok normal gelmedi. Aynı sorunu yaşayan oldu mu merak ediyorum arka butondan monitörü kapatınca fark ettim. Ayrıca sağ kenar olduğu için oradan yüksek IPS glow var. Garantiye bu yüzden ürün yollayıp olumlu geri dönüş alan oldu mu?

Bu da görseli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-28-02-38-28-256_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-28-02-38-28-256_com.miui.gallery.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Normaldir. Çoğu monitör ve TV'de alt çıtalarda bu rastlanır. İyi yapıştırılmamasından kaynaklı ya da çıta gerdirilirken oluşan esneklikten dolayı diye yorumluyorum. Herhangi bir zararı yoktur. Benim ASUS ROG monitörün de sağ ve sol köşesi 2mm çıkık.
Anladım hocam cevabınız için teşekkür ederim.Mönitör sol taraf köşeye göre sağ tarafı daha bir açık kalmış. Sol taraf 30 mm uzunluğun da sağ ise 90 mm ye kadar uzamış. Geri kalan bölgeler yapışık. Bu fark da bu gerdirmeden kaynaklı mıdır sizce.

Anladım hocam cevabınız için teşekkür ederim. Monitör sol taraf köşeye göre sağ tarafı daha bir açık kalmış. Sol taraf 30 mm uzunluğun da sağ ise 90 mm ye kadar uzamış. Geri kalan bölgeler yapışık. Bu fark da bu gerdirmeden kaynaklı mıdır sizce.

Net cevap vermek zor. Fakat dediğim gibi iki nedeni vardır. Yapı malzemesinin birbirine iyi yapışmaması ya da plastik malzemenin (yine yapı oluyor konu) esnemesinden kaynaklı.
Görüntü kalitesini etkilemiyor. Doğal karşılıyoruz bu tür kozmetik kusurları.

Yeni konular

Geri
Yukarı