MSI MAG275R monitör çizildi

Bütçe
Yok
Yer
Sivas
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Mech RX 5500 XT 4GB OC - Ryzen 3 3100 - Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz - MSI MAG B550M Mortar Wi-Fi - Samsung 980 PRO 500GB - Crucial BX500 480GB - Toshiba 1TB 2.5" - MSI MPG Gungnir 110R - Sharkoon SHP650 V2 - Windows 11 Pro - Asus VG248QG - Corsair M55 RGB Pro - Gamepower Ogre RGB - Rampage Pulsar - Sony SRS XB12
Meslek
Asker
Monitör
MSI MAG275R
Merhaba arkadaşlar, MSI MAG275R monitör kullanıyorum. Kardeşim masaya yılbaşı ağacı koymuş ağaç yamuk olduğu için düşüp monitörü çizmiş, bu çizik göze çok batıyor bundan kalıcı olarak kurtulmak istiyorum, ne yapabilirim? Panel değişimi demenizi istemiyorum askere gideceğim için yaptıramıyorum, teşekkürler.

IMG_1822.JPG
IMG_1823.JPG

@Saint Lucia valla dostum kardeşimin aptallığı yüzünden baya masrafa soktu beni bide hiçbir şey olmamış gibi davranıyor çok sinirlendim aldığı o yılbaşı ağacını parçaladım zaten, 80 TL'lik bir ağacı neden masaya koysun ki? Yere koymak yerine masaya koymuş bide ağacı görsen dandik bir şey zaten düzgün durmuyor bile.

2000k zımparaların etkili olduğunu duymuştum bu arada önerir misin?

@Saint Lucia valla dostum kardeşimin aptallığı yüzünden baya masrafa soktu beni bide hiçbir şey olmamış gibi davranıyor çok sinirlendim aldığı o yılbaşı ağacını parçaladım zaten, 80 TL'lik bir ağacı neden masaya koysun ki? Yere koymak yerine masaya koymuş bide ağacı görsen dandik bir şey zaten düzgün durmuyor bile.

2000k zımparaların etkili olduğunu duymuştum bu arada önerir misin?
Paneli zıparalamanızı önermem arada ton farkı oluşur çizikten daha çok batar gözünüze. Ayrıca fazla zıparlarsanız direkt çöp olur.

@Redaust01 peki öyle olsun, tamir için ne kadar isterler benden ortalama?

Monitör açıkken çizik olan yer göze çok batmıyorsa kullan devam et. Kızım benim monitörü çatalla bir güzel çizmiş şekiller vermiş. Çizikler derin olmadığı için monitör açıkken oyunlarda filan fark etmiyorum bile.

@Redaust01 göze batıyor valla hocam. Kardeşim benim 1 senede zar zor topladığım bilgisayarımın monitörünü 1 günde mahvetti. Daha taksidinin bitmesine 3 ay vardı bir de...

Araba kaportası mantığında bakmamak lazım zımparayla falan olmaz. Eğer panelin önünde ekstra bir koruyucu katman varsa fazla pahalıya patlamaz ama direk panel çizildiyse geçmiş olsun. Serviste monitörün kendisi kadar ücret çıkartırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı