MSI Mech RX 6500 XT 3.795 TL

Hayır olmaz. Performansı RX 6500'e göre leş.

Fanboyluk yapma. Aralarında 700-800TL'lik bir fark yok. Parası olan alır ama performansları arasında dağlar yok. Parası olmayan için gidip bu kartı zorlamaktansa 3K'ya 1650 almak daha mantıklı olur.

1660 varken bakılmaz bile zaten.

Biraz bakındım da 4K'den ucuzu nadir. Böyle bir şey buldum ama çok anonim duruyor.

Fanboyluk yapma. Aralarında 700-800TL'lik bir fark yok. Parası olan alır ama performansları arasında dağlar yok. Parası olmayan için gidip bu kartı zorlamaktansa 3K'ya 1650 almak daha mantıklı olur.

Biraz bakındım da 4K'den ucuzu nadir. Böyle bir şey buldum ama çok anonim duruyor.
Siz bulamamışsınız.

Bazı oyunlarda evet, dağlar kadar fark var. Özellikle COD oyunlarında 2.5 kata kadar.

Arkadaşlar bu karta paranız yetiyorsa 560’dan felan geçilir ve performans farkı da yüksek olur fakat sisteminiz PCI 4.0 destekliyor olmalıdır çünkü bu kart diğer kartlardan farklı olarak 4.0’da 3.0’a göre belirgin bir performans farkı gösterir. Bütçe yetiyorsa alın güncel bir kartınız olsun bütçeniz daha azsa YouTube’dan bakın karşılaştırmalara hangi oyunları oynuyorsanız ona göre seçin. İkinci ele olabildiğince bulaşmayın malum mining olayları daha yenice bitiyor ve piyasa yorgun kart dolu.
1660629488555.png

Geri
Yukarı