MSI mı MONSTER mı ?

exeldor

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Son düzenleyen: Moderatör:

Mert Mısırlı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kocaeli, Turkey
Oyun ve taşınabilirlik gerçekten uzak şeyler. Ben MSI derim. Daha kibar ve tasarımı daha bir iyi geldi.

Süleyman Uysal

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Baktığınız Msi modeli ince tasarlanmıştır. Monster ise Msi in GT serisi kasalarını kullanmaktadır. Msi in GT serilerinde malesef ısınma sorunu var ki monsterdada olabilir bu durum. Msi in ince modeli ise ince bir model yani :D Gaming laptopların ince seçilmesi taraftarı değilim şahsen. Kasa kalın olmalı ki soğutması iyi olsun :)

SorryForDeadYou

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Konya
Baktığınız Msi modeli ince tasarlanmıştır. Monster ise Msi in GT serisi kasalarını kullanmaktadır. Msi in GT serilerinde malesef ısınma sorunu var ki monsterdada olabilir bu durum. Msi in ince modeli ise ince bir model yani :D Gaming laptopların ince seçilmesi taraftarı değilim şahsen. Kasa kalın olmalı ki soğutması iyi olsun :)
Ağırlığıda fazla olsun diyorsun yani. Neden öyle bir düşünceye kapıldın ki. Kasası incecik olup çok iyi soğutan leptoplar var. Ayrıca işlemci soğutucusu da alabilir.

Mert Mısırlı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kocaeli, Turkey
Kasalar ne kadar inceldikçe o kadar ısınmaya başlarlar. Ama GS70 ısınacağını şahsen düşünmüyorum. Çift fan olayı var GS70'te.

Süleyman Uysal

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kasası incecik olup ince laptoplara göre güzel soğutan vardır bence :) İnce kasaların soğutmada kalın bir kasayla yarışabileceğini hiç zannetmiyorum :D Bir de ayrıca işlemci soğutucusu da alınabilir derken nasıl bir soğutucu kastettiniz ?

SorryForDeadYou

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Konya
Kasası incecik olup ince laptoplara göre güzel soğutan vardır bence :) İnce kasaların soğutmada kalın bir kasayla yarışabileceğini hiç zannetmiyorum :D Bir de ayrıca işlemci soğutucusu da alınabilir derken nasıl bir soğutucu kastettiniz ?
Bunlardan kastediyorum. Ben sadece örnek olarak gösterdim bunun 1000 kat iyisi var.

Dosya Ekleri

Kuara

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Forumda çoğu kişi moster önermiyor, o yüzden msı.

Yukarı