MSI modern 15 A11SBU-800xtr vs ASUS X515EP-EJ204t + Alcatel 1T 7 16 GB

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4 gün önce Amazon üzerinden şu ürünü aldım;

Fakat bugün Teknosa da şu ürünü + şu tabletin 8000 TL'ye satıldığını gördüm yani MSI laptoptan 2500 TL ucuza.
Laptop:Asus Laptop X515EP-EJ204T İ5-1135G7 8GB Ram 512GB Ssd 32GB Optane Mx330 2GB 15.6
Tablet:Alcatel 1T 7 1/16GB Siyah Tablet Fiyatı ve Özellikleri

Açıkçası tablet ihtiyacım yok fakat hiç yoktan iyidir 2500 TL fark var arada ben bu laptopu arada sırada Movavi Adobe Premiere (sık değil) ve günlük işler için istiyordum yani aradaki ekran kartı farkı benim için önemli değil.

Sizce 2500 TL farka değecek kadar bir fark var mı MSI laptop için? Yani MSI'ı verip ASUS + tablet alsam daha mantıklı değil mi? Zaten ağır programları çok nadir kullanıyorum genelde film dizi izliyorum yani batarya süresi gerekli bana.
Mesela ben MSI'ın pil süresini beğenmedim 4 saat gidiyor acaba ASUS ne kadar gider tahmini ağır programlar çalıştırmadan?
Ekleme yapayım açıkçası MSI laptopun sesinden hiç memnun değilim internette de şikayet etmişler zaten sesi gerçekten aşırı kötü Samsung Galaxy Note 3 telefonun sesi daha iyi çıkıyor film izlerken falan bazen kulak tırmalıyor ASUS'ta bu durum nasıldır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı