MSI Modern 15 alınır mı?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Arkadaşa alacağız. Uzun süre başını ağrıtmadan kullanması lazım bütçe 8-8500 arasında biraz araştırdım en mantıklısı bu geldi. Benim ilgi alanım kasa laptop konusunda işin ehli olan hocalar bir bakarsa sevinirim. İyi akşamlar.
@erengore

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel cihaz. MX450 li bir modeli vardı bende onu almayı düşünüyorum. Hem zarif hem oyun olarak çok üzmez

Alabilirsiniz hocam iyi bir modeldir.
bütçe artarsa buna bakabilirsiniz artmazsa attığınızı alın:
Bu da iyi gibi duruyor inceleyeceğiz teşekkür ederim.
Güzel cihaz. MX450'li bir modeli vardı bende onu almayı düşünüyorum. Hem zarif hem oyun olarak çok üzmez.

Arkadaş ders amaçlı alacak pek oynadığı oyun yok açıkçası oyun performansına da baktık Low ayarlarda birçok oyunu sorunsuz oynatmakta.

Bu da iyi gibi duruyor inceleyeceğiz teşekkür ederim.

Arkadaş ders amaçlı alacak pek oynadığı oyun yok açıkçası oyun performansına da baktık Low ayarlarda birçok oyunu sorunsuz oynatmakta.
O zaman bu model daha iyi olacaktır. Şahsen ben de o durumda bunu tercih ederdim.

Guzel model.
SSD kapasitesi biraz az ama 1 tane bos slotu daha varmis, NVMe PCI-e 3.0 SSD icin. Sitesinde oyle yaziyor.
Kendim 3500U kullanıyorum. Oyunlarda az da olsa idare ediyor. 5500u cok daha basarili olacaktir.

Arkadaşa alacağız. Uzun süre başını ağrıtmadan kullanması lazım bütçe 8-8500 arasında biraz araştırdım en mantıklısı bu geldi. Benim ilgi alanım kasa laptop konusunda işin ehli olan hocalar bir bakarsa sevinirim. İyi akşamlar.
@erengore
Bütçe için iyi bir model hocam. Artık AMD'lerde de bazı Throttle'lar giderilebiliyor. Olur da sorun olursa iletişimde kalalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı