MSI monitörde ölü piksel

Fe mert

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, konuya gireyim. Eski monitörüm MSI MP241'di sanırım, monitör PC'ye göre güçsüz kalıyordu. Ben de aileme söyledim, doğum günüme az kalmıştı onlarda MSI marka güzel bir monitör aldılar, neyde Vatan Bilgisayar'dan almışlar ölü piksel testi yaptım, 1 ölü piksel çıktı. Yarın iade edeceğiz, sizce kabul ederler mi? Önemli belgeler duruyor ama boş karton kutusunu attım ve kabul etmezlerse ne yapmalıyım? Takıntılı biriyim böyle asla kullanmak istmemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusunu attığınız için kabul etmeyebilirler fakat kabul etseler bile firmalar çoğunda belirli bir sayının altında garantiye girmiyor. Eğer 0 ölü piksel garantisi varsa alırlar ama kutusunu atmışsınız.

Son düzenleme:
Kutu attıysanız iş çok zor. Ayrıca 3 ölü piksele kadar dünya standartlarında sayılır. Bir de MSI'ın her modeli iy olmuyor. Uygun fiyatlı ürün ararken MSI alınmaması taraftarıyım, MSI'ın üst seviye ürünleri iyi oluyor genelde.

Mağazadan alışverişlerde iade olmuyor. Ölü piksel testinin mağazada yapılması lazımdı. O zaman değişiyorlar.
Ayrıca kutuyu da atmışsınız, geri iade söz konusu olamaz.

Kutusunu atmadım daire kapısının önünde duruyor sabah atcaz atayim mi atmayınız bir içi boş karton parçası o kadar önemlimi gerekli belgeler bende zaten.
Mağazadan alışverişlerde iade olmuyor. Ölü piksel testinin mağazada yapılması lazımdı. O zaman değişiyorlar.
Ayrıca kutuyu da atmışsınız, iade söz konusu olamaz.

Kutuyu atmadım dairenin önünde duruyor ve mağaza da test yapmıyorlar diye biliyorum 2 yıl MSI Türkiye garantisi var ayrıca Vatan bilseyar garantisi var.

Ayrıca kutuyu da atmışsınız, iade söz konusu olamaz.

Ürünün 2 yıl MSI Türkiye garantisi var ayrıca Vatan biligiseyar garantisi var mağazada test yapmıyorlar sanırım ayrıca kutuyuda atmadım sabah atacaktım o yüzden attım yazdım neyse atmayım o zaman.

Son düzenleme:
Kutusunu atmadım daire kapısının önünde duruyor sabah atcaz atayim mi atmayınız bir içi boş karton parçası o kadar önemlimi gerekli belgeler bende zaten.

Kutuyu atmadım dairenin önünde duruyor ve mağaza da test yapmıyorlar diye biliyorum 2 yıl MSI Türkiye garantisi var ayrıca Vatan bilseyar garantisi var.

Ürünün 2 yıl MSI Türkiye garantisi var ayrıca Vatan biligiseyar garantisi var mağazada test yapmıyorlar sanırım ayrıca kutuyuda atmadım sabah atacaktım o yüzden attım yazdım neyse atmayım o zaman.
Mağazada ölü piksel testi istediğinizde yaparlar. İnternet alışverişlerinde 14 günlük koşulsuz cayma hakkı var ancak mağaza için aynısı yok ne yazık ki. İade etmek istiyorsanız şube müdürü ile görüşebilirsiniz ancak kutuyu nasıl açtı iseniz o şekilde götürmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı