Elektronik MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi 3294TL

Hayır bellek hızı da hızlı 5100 MHZ Tomahawk'ın ise 4866 MHZ.
O anakarta takacağın hiçbir Ryzen işlemci zaten o bellek hızlarını günlük kullanımda göremeyeceği için önemsiz bir bilgi.

Yanlış bilgi
O anakarta takacağın hiçbir Ryzen işlemci zaten o bellek hızlarını günlük kullanımda göremeyeceği için önemsiz bir bilgi.

Yenileme hızı 60 Hz, Tomahawk'ın 24 Hz, ekstradan MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi'de 1 lan daha var Gaming Edge Wi-Fi almak daha mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenileme hızı 60 Hz, Tomahawk'ın 24 Hz.
Ne demeye çalıştığını anlamadım :D Neyin yenileme hızıymış at bakalım. Ayrıca harici ekran kartı kullanıyor %90'ımız.
Ekstradan MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi'de 1 LAN daha var.
Bir de bu fark var evet.

Ne demeye çalıştığını anlamadım :D Neyin yenileme hızıymış at bakalım. Ayrıca harici ekran kartı kullanıyor %90'ımız.

Bir de bu fark var evet.

Hocam HDMİ yenileme hızı

Bir de bu fark var evet.

Hocam pardon bu arada B550 Tomahawk da 1 tane daha Lan varmış yazdığımı okudum yanlış yazmışım.

Ama HDMİ yenileme hızı 60 HZ imiş.

Ee harici ekran kartı konusunda ne demek istiyorsunuz?

Son düzenleme:
Ee harici ekran kartı konusunda ne demek istiyorsunuz?
Harici ekran kartı kullandığımızda zaten anakarta bağlamıyoruz. Ayrıca diyelim APU kullanıyoruz, Display Port varken kimse HDMI'a bağlamaz.

Ek olarak EPEY'den baktığınız için yanlış görmeniz normal. MSI'ın sitesine bakarsanız doğru cevabı görürsünüz.

1660927816860.png

1660927834526.png

Harici ekran kartı kullandığımızda zaten anakarta bağlamıyoruz. Ayrıca diyelim APU kullanıyoruz, Display Port varken kimse HDMI'a bağlamaz.

Ek olarak EPEY'den baktığınız için yanlış görmeniz normal. MSI'ın sitesine bakarsanız doğru cevabı görürsünüz.

Eki Görüntüle 1491271
Eki Görüntüle 1491272
Hocam bende zaten diğer bilgisarım da harici ekran kartı kullanıyorum ama HDMİ yenileme hızı 24 Hz diye biliyorum ama 60 HZ imiş bende kullanmıyorum zaten kullananlar için söyledim.

Eki Görüntüle 1491271
Eki Görüntüle 1491272
Evet ama bana göre Wifi ve Bluetooth için 200 TL vermek daha mantıklı ihtiyaç yoksa dediğiniz anakart da alınabilir.

Geri
Yukarı