MSI MPG B550 GAMING Edge Wi-Fi Anakart uyumlu SSD

PPrens

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim anakart için uygun bir SSD almak istiyorum. Elimdeki yaklaşık 13 yıldır kullandığım HDD artık patlamak üzere ve ilk adım olarak bütçe varken SSD alıp sonrasında HDD almayı düşündüm. İçinde sistemimin kurulu olduğu halihazırda 240 GB SanDisk Plus SSD bilgisayarımda kullanıyorum. Ek olarak bu yeni SSD'yi içerisine sistem kurmak için değil sık sık oyun kurmak için ve en azından elimdeki HDD patlayana kadar depolama yapmak için alacağım. Şu üç ürünü bulabildim fakat anakartıma uyumlu olup olmadıklarını anlayamadım ve genel kullanım için fiyat/performans açısından hangisinin daha mantıklı olduğuna karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim anakart için uygun bir SSD almak istiyorum. Elimdeki yaklaşık 13 yıldır kullandığım HDD artık patlamak üzere ve ilk adım olarak bütçe varken SSD alıp sonrasında HDD almayı düşündüm. İçinde sistemimin kurulu olduğu halihazırda 240 GB SanDisk Plus SSD bilgisayarımda kullanıyorum. Ek olarak bu yeni SSD'yi içerisine sistem kurmak için değil sık sık oyun kurmak için ve en azından elimdeki HDD patlayana kadar depolama yapmak için alacağım. Şu üç ürünü bulabildim fakat anakartıma uyumlu olup olmadıklarını anlayamadım ve genel kullanım için fiyat/performans açısından hangisinin daha mantıklı olduğuna karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.

970 Evo Plus güzel. Eğer bunlar pahalı diyorsan.

970 Evo Plus güzel. Eğer bunlar pahalı diyorsan.
Hocam Sandisk'e herkes kronik sorunu var demiş diğer paylaşımlarda emin olamadım o yüzden. Aralarında çok bir fark yoksa attığım üçünden en ucuzunu alayım diyorum.

Hocam SanDisk'e herkes kronik sorunu var demiş diğer paylaşımlarda emin olamadım o yüzden. Aralarında çok bir fark yoksa attığım üçünden en ucuzunu alayım diyorum.

Sanddisk'in SSD Plus modelleri kronik sıkıntılı bunlar değil. Attıklarınızın hepsi güzel kafana hangisi yatıyorsa onu alabilirsin. Ben daha ucuz olanını attım sadece.

Geri
Yukarı