MSI MPG B550 sistem toplama

Bütçe
8500

AşirKarataş

Centipat
Daha fazla  
MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi
Galax revolution 01.
XPG Pylon 750W 80+ bronz güç kaynağı.
PNY XLR8 Epic-X RGB 8 GB 3600MHz 2tane.
Western Digital WD 1TB.
İşlemci =?
Sistem yukarıdaki gibi ancak işlemciye karar veremedim aklımda Ryzen 5 5600G vardı ama PCI3.0
Ryzen 5 Pro 4650G vardı ama güçsüz kalıyormuş. Ryzen 5 5600X APU değil ama bir yıl ekran kartsız kullanacağım.
Bunlar dışında da önerebilirsiniz.
5600X önerirseniz geçici ekran kartı tavsiyesi,
Sistem ileriye dönük mü? Değilse eksiği nedir ve işlemciyi de ona göre söylerseniz sevinirim.
Bir de sistemin kasa PSU RAM vs diğer eksikleri veya gereksizleri hakkında öneride bulunursanız sevinirim.

MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi
Galax revolution 01.
XPG Pylon 750W 80+ bronz güç kaynağı.
PNY XLR8 Epic-X RGB 8 GB 3600MHz 2tane.
Western Digital WD 1TB.
İşlemci =?
Sistem yukarıdaki gibi ancak işlemciye karar veremedim aklımda Ryzen 5 5600G vardı ama PCI3.0
Ryzen 5 Pro 4650G vardı ama güçsüz kalıyormuş. Ryzen 5 5600X APU değil ama bir yıl ekran kartsız kullanacağım.
Bunlar dışında da önerebilirsiniz.
5600X önerirseniz geçici ekran kartı tavsiyesi,
Sistem ileriye dönük mü? Değilse eksiği nedir ve işlemciyi de ona göre söylerseniz sevinirim.
Bir de sistemin kasa PSU RAM vs diğer eksikleri veya gereksizleri hakkında öneride bulunursanız sevinirim.
Hocam bir anakarta ekran kartı fiyatı bayılınmaz, aşırı mantıksız. SSD bile koymamışsınız. Anakartı kesinlikle kısın.

Hocam bir anakarta ekran kartı fiyatı bayılınmaz, aşırı mantıksız. SSD bile koymamışsınız. Anakartı kesinlikle kısın.
ssd yi ilerde alıcam ve işlemciyi güçlendiricem pcı 4.0 ,wifi desteği, tasarımı ,bb50 nedeniyle ileri dönük oluşu ve overclock desteğide iyi diye bunu seçmiştim

Geri
Yukarı