Elektronik MSI MPG CoreLiquid K360 V2 5.699 TL

Takip ettiğim bir üründü. 25 Mayıs 2023 sipariş verdim MSI MPG CoreLiquid K360 V2 yerine 360R modelini gönderdiler. Müşteri hizmetleri ile görüştüm değişim istedim çünkü fiyat çok uygun. Adıma stoktan ayrıldığı halde ürün gelmedi müşteri hizmetlerini aradığımda bu sefer de tedarik aşamasında olduğunu söyledi. Depo ile müşteri hizmetleri arasında bilgi tutarsızlığı var. Anladığım kadarıyla yurt dışından gelecek ama ne zaman gelecek tarih olmuş 09.06.2023 inatla beklemeye devam. 13900ks için alıyorum. Artık ne kadar soğutabilirsek :)

Takip ettiğim bir üründü. 25 Mayıs 2023 sipariş verdim MSI MPG CoreLiquid K360 V2 yerine 360r modelini gönderdiler. Müşteri hizmetleri ile görüştüm değişim istedim çünkü fiyat çok uygun. Adıma stoktan ayrıldığı halde ürün gelmedi müşteri hizmetlerini aradığımda bu sefer de tedarik aşamasında olduğunu söyledi. Depo ile müşteri hizmetleri arasında bilgi tutarsızlığı var. Anladığım kadarıyla yurt dışından gelecek ama ne zaman gelecek tarih olmuş 09.06.2023 inatla beklemeye devam. 13900KS için alıyorum. Artık ne kadar soğutabilirsek :)

İşlemciyi ileriye dönük mü aldın yoksa.

İşlemciyi ileriye dönük mü aldın yoksa.
Şimdilik ileriye doğru gibi düşünüyorum. Bu arada 14.06.2023 oldu hala (MSI MPG CoreLiquid K360 V2) amazon göndermedi. Tedarik edemedi sanırım.

Güzel fiyat ancak ekranı için alacak olanları ne kadar tatmin eder emin değilim. Çok kaliteli bir ekran bulunmuyor üzerinde.
Asus Rog Ryujin II 360 RGB baktım ama bulamadım. Sistem de Asus z790-e ve Helios kasa var soğutucu Asus Rog Ryujin II 360 bulamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı