MSI MPG sekira 100R vs ASUS TUF Gaming GT501

Bütçe
1750

gokbuluttoprak

Centipat
Daha fazla  
3 fanlı RTX 3070 Gaming X Trio alacağım bu yüzden ben kasa boyutunun hava akışı için büyük olması taraftarıyım. O yüzden GT501 isterim fakat bir yandan da MSI kalitesi tartışılmaz. Son zamanlarda TUF ürünleri bayağı kötüleşti diye duydum yardımcı olur musunuz? Ve ya sizin aklınızda başka kasa da olabilir söylerseniz sevinirim.

Ama bir yandan da monitörü klavyeyi ASUS alacağım için ASUS olsun istiyorum ama MSI'ın kasası çok şıkmış ya :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki kasanın fanlarını anakart yazılımı üzerinden kontrol edersiniz. Büyük bir kasa arıyorsanız yarı fiyatına tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki kasanın fanlarını anakart yazılımı üzerinden kontrol edersiniz. Büyük bir kasa arıyorsanız yarı fiyatına tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki benim yazdıklarımdan hangisi.

İkisini de almanızı tavsiye etmem. 1700 lira bütçede Phanteks P500A veya Thermaltake View51 alabilirsiniz.
Ayrıca şu anda İncehesap'ta XPG Defender Pro indirimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı