MSI MPG X670e Carbon Wi-Fi için fanlı kasa tavsiyesi

Bütçe
5000

190E

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar INNO3D RTX 4080 ichill ekran kartı ve MSI MPG X670e Carbon Wi-Fi anakart için büyük bir kasa arayışındayım. 360mm sıvı soğutucu desteklemesini ve kendinden fanlı olmasını istiyorum fana ayrı para verecek gücüm yok. Teşekkürler şimdiden.

Cooler Master TD500 V2 Mesh bakabilirsiniz.

Cooler Master TD500 V2 Mesh bakabilirsiniz.

Daha premium, sade ve sessiz istersen de P600S var. On ve ust ses yalitim panelleri cikarip takilabiliyor.
Hocam önü dümdüz kutu gibi duran kasaların görüntüsü hoşuma gidiyor 3000D gibi NZXT kasaları gibi. Öyle varsa size zahmet.

Hocam önü dümdüz kutu gibi duran kasaların görüntüsü hoşuma gidiyor 3000D gibi NZXT kasaları gibi. Öyle varsa size zahmet.

NZXT H7 Flow bakabilirsiniz. Phanteks G360A var, 4080 sigarsa ona bakılabilir.

O tarz kasalardan butcene uygun sadece 5000D AirFlow ve H7 Flow var ancak ikisi de tasarim hatasindan oturu ekran karti sicakligi konusunda muadillerine gore daha sicak calisiyor. G500A bu kasalarin ikisinden de daha iyi.

Hocam bunu almaya karar verdim. İçerisinde 4 adet (3 ön 1 arka) dahili 120mm fan ile geliyor doğru mu?

Evet, fanlar sesli çalışıyor biraz haberiniz olsun.

Geri
Yukarı