Msi Nightblade Mi 3 Upgrade edilebilir mi?

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Sistemim:

Msi Nightblade Mi3
  • i5 - 7400
  • GTX 1060
  • 8 GB RAM
Bilgisayar çok küçük olduğu için upgrade konusunda sıkıntı olur mu? Ekran kartı, işlemci, RAM ve güç kaynağı gibi.

Ayriyeten RAM'e 8 GB daha eklesem garanti dışı olur mu?

Son olarak bu bilgisayarın içini merak ediyorum. Araştırdım fakat bulamadım. Nereden açılacak, neyi nerde vs merak ediyorum. Bilginiz veya bir kaynak varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

Upgrade edebilirsin ama kasasını sanırım vidayla açarsan garanti dışı yine kalabilir. Yani upgrade edersen hertürlü garanti dışı kalır

Merhabalar.

Sistemim:

Msi Nightblade Mi3
  • i5 - 7400
  • GTX 1060
  • 8 GB RAM
Bilgisayar çok küçük olduğu için upgrade konusunda sıkıntı olur mu? Ekran kartı, işlemci, RAM ve güç kaynağı gibi.

Ayriyeten RAM'e 8 GB daha eklesem garanti dışı olur mu?

Son olarak bu bilgisayarın içini merak ediyorum. Araştırdım fakat bulamadım. Nereden açılacak, neyi nerde vs merak ediyorum. Bilginiz veya bir kaynak varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
Galiba bazı firmalar upgrade filan gibi işlemleri kendisi yapıyor ve garanti dışı olmuyor ama emin değilim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı