MSI ölü piksel sorunu

hayallerim var

Hectopat
10 Ekim'de indirimde aldim. 12 Ekim'de elime geldi 13 Ekim'de test ettim. 1 tane olu piksel var HB dan aldım. Hepsiburada'yi arayip durumu soyledigimde servisten rapor alip oyle gondermem gerektigini soylediler. İade istemiyorum, degisim istiyorum cunku indirimden faydalanmam lazim. Sizce ne yapmaliyim? İlla gidip MSI'dan rapor almak mi zorundayim yoksa direk gondersem onlar MSI'ya gonderir mi?

Dosya Ekleri

• 20191013_144124.jpg
    20191013_144124.jpg
    3,2 MB · Görüntüleme: 109
Son düzenleyen: Moderatör:
Kendileri sizin göndermeniz gerektiğini açıkça belirtmişler. Sondaki sorunuz saçma. Ben de Pitbull'a katılıyorum 1 piksel için uğraşmazdım.
Servispoint'i arayıp durumdan bahsedin. Garanti şartlarında belirli sayının altındaki ölü piksellerin garanti dahilinde olmadığı gibi bir madde var olabilir. Garanti dahilinde derler ise Servispoint'e gönderin.

Direkt iade edin. Ben olsam öyle yapardım. Senelerce gözünüz ölü pikselin olduğu noktaya gidecek. Yine indirim yakalarsınız. Acelniz yoksa Kara Cuma'ya fazla bir şey kalmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı