MSI Optix G241 alınır mı?

Tabi ben biraz detaycı olduğumdan o piksel beni deli edebilir. O yüzden almaya korkuyorum. :D
Siyah ölü piksel olmadığı için sadece beyaz ve yeşil renklerde görünüyor bendeki. O yüzden normal kullanımda onu farketme ihtimaliniz az.
Evet haklısınız, fakat MSI farkı diye bir şey var. Aynı kaliteyi BenQ'da bulamazsınız. Zaten ölü piksel hariç monitörden çok memnunum. 1500 TL'ye 144hz MSI monitör almışsınız herkesin arayıp da bulamadığı şey. Ölü piksel sizi fazla rahatsız etmiyorsa iadeye gerek yok bence.
Valla sırt o yüzden düşünmüyorum ben de. 2k normalde monitör yani indirimle 1700 e düşmüş. Dolar malum artıyor bunlar da uçar gider. Tek sorun satarken de değer kaybı olabilir ölü piksel varmış gibisinden, onun haricinde güzel.
Siz becerememissiniz MSI'de garanti var kendi subelerini aricaksiniz.
Telefon numarası verme şansınız var mı acaba veya link sorabilir misiniz acaba?

Siyah ölü piksel olmadığı için sadece beyaz ve yeşil renklerde görünüyor bendeki. O yüzden normal kullanımda onu fark etme ihtimaliniz az.

Vallahi sırt o yüzden düşünmüyorum ben de. 2K normalde monitör yani indirimle 1700'e düşmüş. Dolar malum artıyor bunlar da uçar gider. Tek sorun satarken de değer kaybı olabilir ölü piksel varmış gibisinden, onun haricinde güzel.

Sizin ölü pikseliniz ne renk?

Siyah ölü piksel olmadığı için sadece beyaz ve yeşil renklerde görünüyor bendeki. O yüzden normal kullanımda onu fark etme ihtimaliniz az.

Vallahi sırt o yüzden düşünmüyorum ben de. 2K normalde monitör yani indirimle 1700'e düşmüş. Dolar malum artıyor bunlar da uçar gider. Tek sorun satarken de değer kaybı olabilir ölü piksel varmış gibisinden, onun haricinde güzel.

Aksam detayini ogrenir yazarim.

Nereden almistiniz monitöru?

Geri
Yukarı