MSI Optix G241 alınır mı?

Servisi çok kötü. Bazen cevap bile vermiyorlar. Kontrast olarak biraz fazla abartılmış gibi ama görüntüsü yine de iyi. Ayağı fazla büyük. Ölü piksel iadesi ile uğraşabilecekseniz alabilirsiniz. Ölü piksel sorunu bayağı yaygın. Ben aldığımda ölü piksel çıktığı için iade edip ASUS VG249Q aldım.

Servisi çok kötü. Bazen cevap bile vermiyorlar. Kontrast olarak biraz fazla abartılmış gibi ama görüntüsü yine de iyi. Ayağı fazla büyük. Ölü piksel iadesi ile uğraşabilecekseniz alabilirsiniz. Ölü piksel sorunu bayağı yaygın. Ben aldığımda ölü piksel çıktığı için iade edip ASUS VG249Q aldım.
Peki G241V modelinde de aynı sorun var mıdır?

Ölü piksel her monitörde çıkabilir. Sorun olan kısım; kalite testi ve servisleri. İyi bir mağazadan alacaksanız dert etmenize gerek yok. Mağazada iade hakkınızı kullanıp sağlamı gelene kadar tekrar alabilirsiniz öyle.

Sanırım Hepsiburada’dan alacaksınız. İade ettiğinizde tekrardan aynı fiyattan satılmayabilir. Ölü piksel için değişimde de tek bir piksel yeterli olmuyor ve THH’ye başvurursanız da süreç uzuyor.

Bu fiyata denenebilir diye düşünüyorum açıkçası.

Ölü piksel her monitörde çıkabilir. Sorun olan kısım; kalite testi ve servisleri. İyi bir mağazadan alacaksanız dert etmenize gerek yok. Mağazada iade hakkınızı kullanıp sağlamı gelene kadar tekrar alabilirsiniz öyle.

Hocam haklısınız fakat Türkiye'de hiçbir firmanın kaliteli servisi olduğunu düşünmüyorum. Hiçbir zaman bir çözüme ulaştırmadılar şahsen.

Hocam, haklısınız fakat Türkiye'de hiçbir firmanın kaliteli servisi olduğunu düşünmüyorum.
Vatan Bilgisayar ve Amazon, monitör iadesi konusunda harika. Vatan Bilgisayar, mağazada ölü piksel testi bile yapıyor yenisini alacaksanız. Tabii bunun dışında çoğu mağaza berbat bir hizmet sunuyor. :)

Fark ödeyip oradan almaktansa Hepsiburada’daki indirim ile şans denenebilir bence.

Vatan Bilgisayar ve Amazon, monitör iadesi konusunda harika. Vatan Bilgisayar, mağazada ölü piksel testi bile yapıyor yenisini alacaksanız. Tabii bunun dışında çoğu mağaza berbat bir hizmet sunuyor. :)

Fark ödeyip oradan almaktansa Hepsiburada'daki indirim ile şans denenebilir bence.

O konuda katılıyorum size yazın PSU aldım akşam gittim iade ettim direkt aldılar, fakat iade süresi dolduktan sonra sıkıntı teknik servislerin çok başarısız, ilgisiz ve bir noktada bilgisiz olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı