MSI Optix G241 alınır mı?

HumanVol2

Centipat
Monitör bu. Sizce alınır mı? Bütçem 1800TL civarı XG2405 almayı düşünüyordum fakat bazı sorunları varmış ve bu 1ms mprt, XG2405 1ms gtg bu konu hakkında çok bilgim yok. Sizce hangisi ikisi de değilse 1800TL civarına öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölü piksel evet çoğu monitör de karşılaşılan bir sorun test yaptığınızda hangi renklerde meydana geldi. Msı önermediniz derken anlamadım?

Normalde ASUS TUF VG249Q almıştım ancak ölü piksel çıktığı için iade ettim ettiğim gün stoklar bitti monitör çok güzeldi stoklarda olsa alırdım ama yok. Neden MSI önermediniz?

Genel olarak ghosting gibi sorunlarla ünlü MSI'ın monitörleri. Yani bazı insanlar sorunsuz kullanıyorum dese bile bir sürü forumda konu görebilirsiniz. Bence almayın bir sorun yaşarsanız çok uğraşırsın garanti vs. ile.

Evet bende şuan öyle bir sorun yaşıyorum var mı yok mu diye kararsız kaldım çünkü siyah ekranda böyle oluyor diğer renklerde iç bir şey yok onu anlamaya çalılıyorum
Dediğim gibi ben öyle bir sorun yaşamadım diğer monitörlerden gayet iyi msi G241 ekran kartını msi kullanırken veya amd niye monitör msi tercih etmiyorsunuz bütün insanlards aynı problem. Bu insan bu sıkıntıyı yaşadıysa bende bu sıkıntıyı yaşarım diyor ama birçoğunuz yanılıyorsunuz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200705_000550_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20200705_000550_com.whatsapp.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 180

Geri
Yukarı