MSI Optix G241 alınır mı?

Syhonial

Decapat
Merhabalar,

Şu an ürünün fiyatı 1450 TL civarında. Bu fiyata, bu monitör alınır mı yoksa farklı monitörlere mi bakmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin ama şunada bak istersen en azından hızlı karar vermemiş olursun .

Bu monitörü biliyorum ama bütçemi aşıyor 1.500 TL'ye kadar bütçem mevcut
Alabilirsin ama şunada bak istersen en azından hızlı karar vermemiş olursun .

MSI kendini her zaman kanıtladığını düşüniyorum eğer işlmecinde AMD ise almanı tavsiye ederim.
Evet AMD kullanıyorum. Amazon.com.tr'den monitör alınır mı peki 30 gün içinde iade hakkımız mevcutmuş beğenmeme durumunda bile
MSI kendini her zaman kanıtladığını düşüniyorum eğer işlmecinde AMD ise almanı tavsiye ederim.
Siz bu monitörü kullanıyorsunuz sanırım herhangi bir şikayetiniz oldu mu

Son düzenleme:
Yeni farkettiğim bir model olsa da, MSI Optix G241 çok kafama yattı. Daha önceden AOC 24G2U IPS monitör almayı düşünüyordum ama fiyatı biraz daha fazla olduğu için indirime girmesini bekleyecektim. Şimdi G241 modelinin indirime girmesi çok iyi oldu belki alırım. 24G2U monitöre bak o kafana yatarsa indirime girmesini bekle bence.

Bu model hakkında az inceleme ve yorum var o yüzden biraz şüpheliyim.

Yeni farkettiğim bir model olsa da, MSI Optix G241 çok kafama yattı. Daha önceden AOC 24G2U IPS monitör almayı düşünüyordum ama fiyatı biraz daha fazla olduğu için indirime girmesini bekleyecektim. Şimdi G241 modelinin indirime girmesi çok iyi oldu belki alırım. 24G2U monitöre bak o kafana yatarsa indirime girmesini bekle bence.

Almış bulundum fiyat uygun olunca kaçırmak istemedim

Bu monitörü biliyorum ama bütçemi aşıyor 1.500 TL'ye kadar bütçem mevcut.

Evet AMD kullanıyorum. Amazon.com.tr'den monitör alınır mı peki 30 gün içinde iade hakkımız mevcutmuş beğenmeme durumunda bile.

Siz bu monitörü kullanıyorsunuz sanırım herhangi bir şikayetiniz oldu mu?

Hayır bütün monitörlerim hep ASUS idi hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar tabi size kötüsü denk gelebilir yani %100 garantisi yok teknolojinin ama sorunsuz yani.

Almış bulundum fiyat uygun olunca kaçırmak istemedim
Geçen hafta 27" modelini aldım, G271. Çok güzel bir monitör. Kozmetik olarak efsane duruyor. Ghosting falan gibi problemleri de yok. Default ayarlarda kullanıyorum, sadexe FreeSync açtım. O da DP kablosu ile sorunsuz çalışıyor.

Hocam merhaba tekrar. Var mı sizin kendi monitörünüz için yapmış olduğunuz ayarları şsh
Geçen hafta 27" modelini aldım, G271. Çok güzel bir monitör. Kozmetik olarak efsane duruyor. Ghosting falan gibi problemleri de yok. Default ayarlarda kullanıyorum, sadexe FreeSync açtım. O da DP kablosu ile sorunsuz çalışıyor.
Hayırlısı olsun Hdmi ile açılmıyor mu

Geri
Yukarı