MSI Optix G241 Display Port kablo önerisi

Quboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce İtopya'dan 1500TL'ye bu monitörü aldım. Sanırım kutu içerisinden DP kablosu çıkmıyor.
Sizden kablo önerisi istiyorum. 144Hz alabileceğim kaliteli kablo önerilerine açığım. Sistemim altta mevcut.

Gigabyte B450M S2H Anakart
R5 3600 İşlemci
Gigabyte GTX 1660S Gaming OC Ekran Kartı,
2x8Gb Gskill RAM (3600Mhz), Corsair Carbide Spec Delta RGB Kasa, James Donkey 710 Kulaklık.

Bu kablo genel olarak beğenilmiş bir kablo. Bu arada sizin monitörde youtubede kötü görüntü kalitesinden şikayetçi olanlar var. Monitör elinize geçitiğinde bunu test edip bana bir dönüt verebilir misiniz?

İçindeki kablo ile 144 Hz sağlanıyor ama bildiğim kadarıyla NVIDIA ekran kartlarında G-SYNC aktif etmek için DisplayPort kablo lazım. Linkteki ürün kalitelidir, daha ucuza Dark markasının ürünlerine bakabilirsin:

Arkadaşlar az önce İtopya'dan 1500TL'ye bu monitörü aldım. Sanırım kutu içerisinden DP kablosu çıkmıyor.
Sizden kablo önerisi istiyorum. 144Hz alabileceğim kaliteli kablo önerilerine açığım. Sistemim altta mevcut.

Gigabyte B450M S2H anakart.
R5 3600 işlemci.
Gigabyte GTX 1660S Gaming OC ekran kartı,
2x8GB G.Skill RAM (3600MHz), Corsair Carbide Spec Delta RGB kasa, James Donkey 710 kulaklık.

Bende siparis verdim inşallah iyi monitördur.
İçindeki kablo ile 144 Hz sağlanıyor ama bildiğim kadarıyla NVIDIA ekran kartlarında G-Sync aktif etmek için DisplayPort kablo lazım. Linkteki ürün kalitelidir, daha ucuza Dark markasının ürünlerine bakabilirsin:

Bu monitörde G-Sync aktif edilebiliyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı