MSI OPTIX G241 monitör alınır mı?

Haklarınızı kullanmaktan çekinmezseniz bir sorun yaşamazsınız. Gülünç durumdayız bence, 2021'e girmemize 1 gün kaldı biz hala korkarak alışveriş yapıyoruz.

Hocam elbette korkarak alışveriş yaparız. Nerede çürük mal var elimize gönderiliyor. Onu da geçelim bir şey alabilmek kolay değil. Şurada 1 senelik monitör alacağız dünyanın parası! Yani işin açıkçası korkmakta sonuna kadar haklıyız.

Hocam elbette korkarak alışveriş yaparız. Nerede çürük mal var elimize gönderiliyor. Onu da geçelim bir şey alabilmek kolay değil. Şurada 1 senelik monitör alacağız dünyanın parası! Yani işin açıkçası korkmakta sonuna kadar haklıyız.
Hocam lütfen yanlış anlamayın ben de korkuyorum lafım kesinlikle tüketiciye değil, haklarımızı kısıtlamaya çalışan, müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalara.

Ben de 1 aydır monitör almaya çalışıyorum daha geçen hafta aldım ölü pixel çıktı binbir zorlukla iade ile uğraş dur. Vatan bilgisayardan test ederek almakta karar kıldım. Yasak bittiğinde gidip deneyerek alacağım.

Usta bizim buralardaki mağazalarda yok böyle mallar mecbur Online mağazadan korka korka alacağız.

Zaten maalesef stok bitmişti şu anlık Acer VG240y almayı düşünüyorum, bir bilginiz var mı bu monitör hakkında?
Hocam lütfen yanlış anlamayın ben de korkuyorum lafım kesinlikle tüketiciye değil, haklarımızı kısıtlamaya çalışan, müşteri memnuniyetini önemsemeyen firmalara.

Ben de 1 aydır monitör almaya çalışıyorum daha geçen hafta aldım ölü pixel çıktı binbir zorlukla iade ile uğraş dur. Vatan Bilgisayar'dan test ederek almakta karar kıldım. Yasak bittiğinde gidip deneyerek alacağım.

Diğer sitelere göre fiyat farkı aşırı yoksa en doğrusu odur hocam.

arkadaşlar itopya incehesap mesap niye kafanızı iade değişim servis işleriyle yoruyorsunuz amazondan alın kendi satıcısından amzon satışından diğer satıcılardan alsanız da sorun olmaz ama ben güvenemiyorum aldınız 1 ay içinde iade hakkınız var ölü piksel ghosting ışık sızması olursa çat diye iade edersiniz tek güvendiğim marka benim amazondur çok iyi iade politikaları var
Arkadaşlar İtopya İncehesap mesap niye kafanızı iade değişim servis işleriyle yoruyorsunuz Amazon'dan alın kendi satıcısından Amazon satışından diğer satıcılardan alsanız da sorun olmaz ama ben güvenemiyorum aldınız 1 ay içinde iade hakkınız var ölü piksel ghosting ışık sızması olursa çat diye iade edersiniz tek güvendiğim marka benim amazondur çok iyi iade politikaları var.

çok güzel monitör severek kullanıyorum aldığımda ölü piksel vs çıkmadı gayette düzgün çalışıyor tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı