MSI Optix G241 nasıldır?

Jarnsaxa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim model hakkında Türkçe-İngilizce kaynaklarda incelemeye rastlamak çok zor, kullanan arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim.
1800TL'ye kadar bir bütçem var ve VA panel istemiyorum, 144Hz IPS olarak en iyi seçeneklerden biri gibi duruyor bu model. (Duvara asıp kullanacağım için standının kötü olması önemli değil.)
Competitive FPS oyunlarında ghosting sıkıntısı yaşatır mı?

Ben şahsen kullanıyorum ve gayet memnunum . Bundan 1 2 ay önce 1600 liraya falan almıştım bana göre eski monitörün ayaklarının V şeklinde olması . Ben monitörün renk kalitesinden tut her özelliğine kadar beğendim. Ghostin sıkıntısı siyah ekranda ışık sızması yada görünmesiyse eser dahi yok.Bende rekabetçi FPS oyunu oynayan birisiyim bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar.

Ben şahsen kullanıyorum ve gayet memnunum . Bundan 1 2 ay önce 1600 liraya falan almıştım bana göre eski monitörün ayaklarının V şeklinde olması . Ben monitörün renk kalitesinden tut her özelliğine kadar beğendim. Ghostin sıkıntısı siyah ekranda ışık sızması yada görünmesiyse eser dahi yok.Bende rekabetçi FPS oyunu oynayan birisiyim bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar.
Teşekkürler, dediğim gibi monitör kolu ile duvara monte edeceğim için stand benim için sıkıntı değil. Aklımdaki tek soru ghosting yaşatıp yaşatmaması idi. Müsait olduğun bir zamanda Blur Busters TestUFO Motion Tests. Benchmark for monitors & displays. 'ya girip test sonucunu paylaşabilir misin rica etsem?

1592565740229.png

Ben de yeni monitör bakıyorum öne çıkanlardan birisi bu. İki modeli var galiba; kavisli ve düz... Fark eder mi? Bir de film vs. izlerken şu an kullandığım Phillips'in IPS monitörü soluk gösteriyor renkleri, bu o açıdan kullanışlı mı?

Dostum ben şuana kadar 2 tane monitör kullandım ikisinde de bu sorunla karşılaşmadım şuan ki kullandığım monitörde böyle bir sorun yok olsa fark ederdim herhalde ki böyle bir sorunda garanti kapsamında olduğuna eminim monitörü ben beğendim gönül rahatlığıyla alabilirsin. He çok aklına takıldıysa telefon kamerasıyla video atıyım ? Maksat senin kafan rahat olsun.

Dostum ben şuana kadar 2 tane monitör kullandım ikisinde de bu sorunla karşılaşmadım şuan ki kullandığım monitörde böyle bir sorun yok olsa fark ederdim herhalde ki böyle bir sorunda garanti kapsamında olduğuna eminim monitörü ben beğendim gönül rahatlığıyla alabilirsin. He çok aklına takıldıysa telefon kamerasıyla video atıyım ? Maksat senin kafan rahat olsun.
Usta valla zahmet olmazsa şu tarz bi video atabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnan internette bu model ile ilgili çok az bilgi var, benim gibi bu konuda tereddüt yaşayan arkadaşların da işine yarar hem.

Usta valla zahmet olmazsa şu tarz bi video atabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnan internette bu model ile ilgili çok az bilgi var, benim gibi bu konuda tereddüt yaşayan arkadaşların da işine yarar hem.
Altta hangi ayarları değiştiriyor ki dili anlayamadım

Geri
Yukarı