MSI Optix G27C4 27" Ucuzluğu

TechnoWar

Hectopat
MSI Optix G24c4 Hakkında internette fazla bilgi bulamadım ancak, araştırırken fiyatının 1600 TL bandında olduğunu fark ettim, MSI 144 Hz başka modelleri minimum 1800 TL bandında gezerken 165 Hz bu monitörün bu kadar ucuz olmasının sizce mantıklı açıklaması nedir?

Monitörü kullanan arkadaşlar var mı ya da bilgisi olan bilgilendirirseniz bugün almayı planlıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu fiyata gerçekten güzel ürün. İhtiyaç sahipleri için fırsat ürünü denilebilir. Göndericinin, MSİ olması ayrıca güzel. İadelik durumlarda zorluk çıkarmazlar gibime geliyor. İhtiyaç varsa BENCE alınmalı. Daha iyisi zor çıkar.

MSI Optix G24c4 Hakkında internette fazla bilgi bulamadım ancak, araştırırken fiyatının 1600 TL bandında olduğunu fark ettim, MSI 144 Hz başka modelleri minimum 1800 TL bandında gezerken 165 Hz bu monitörün bu kadar ucuz olmasının sizce mantıklı açıklaması nedir?

Monitörü kullanan arkadaşlar var mı ya da bilgisi olan bilgilendirirseniz bugün almayı planlıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Kesinlikle kaçırılmamalı, bu zamanda bu fiyata zor bulunur. Tedarikçisi zaten belli. İhtiyacım olsa direk 2 adet yapıştırırdım. 😁 😁

Şuan 2100 gözüküyor, kaç paraydı? MSI' ın monitörleri ülkemizde ucuz oluyor zaten. MSI MAG271CQR 2400'e bulunuyor şuan Vatan' da 2500 ve rakiplerinden çok iyi.

23.6 inç aldım 1300'e MSI Optix vsvs neyse ekranda 2 adet ölü piksel var geri göndericem umarım alacağında ölü piksel çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı