MSI Optix G27C4 alınır mı?

Cemo94

Hectopat
Yeni bir monitör almayı düşünüyorum ancak çok seçenek var, kafam karıştı. IPS olanı var, LED olanı var ikisi arasındaki farkı da bilmiyorum🙂 mesela aşağıdaki monitör RX570 ekran kartıma fazla mı gelir? Ekran kartı ve monitör arasında da darboğaz meselesi var mıdır? Eğer aşağıdaki monitör olmaz derseniz bana kavisli bir monitör önerir misiniz? Teşekkür ederim.

MSI Optix G27C4 27" 165Hz 1ms (HDMI+display) FreeSync Full HD Curved oyuncu monitör.
MSI Optix G27C4 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:

Moderatörler başlığı değiştirdiği için meramım tam anlaşılamadı sanırım. Hocam 165hz monitör ekran kartıma fazla mı gelir? Yani RX570 ekran kartıma 75hz monitör daha mı ideal?

Moderatörler başlığı değiştirdiği için meramım tam anlaşılamadı sanırım. Hocam 165hz monitör ekran kartıma fazla mı gelir? Yani RX570 ekran kartıma 75hz monitör daha mı ideal?
Girişleri aynı olsun yeter. Monitör sadece görüntüyü verir. Ekran kartınız hangi görüntüyü verirse o açılır. Besler mi ya da fazla mı gelir diye birşey yok. FPS için diyorsanız o da oynadığınız oyuna göre değişir. Bende de RX 570 var 240Hz monitör de kullanıyorum.

Geri
Yukarı