MSI Optix G32CQ4 alınır mı?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Baştan şunu söyleyeyim şu an bütçem yok ve şu an almayı düşünmüyorum bütçem olmadığı için. Fakat yakın bir zamanda sistem toplamayı düşünüyorum.(en geç 4 ay)

MSI Optix G32CQ4 Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Sizce bu monitör iyi mi alınır mı?

İsteklerim: 165 Hz(yani 165 FPS), 2K(2560x1440), 1 ms, minimum 27 inç.

Not: Eğer 165 Hz ile 144 Hz arasında çok fiyat farkı olursa 144 alabilirim, eğer 4 ms gecikme olursa ve çok fiyat farkı olursa 4 ms de alabilirim, eğer 27 inç ile 32 inç arasında çok fiyat farkı olmazsa 32 inç alabilirim.

Bir not daha: Alabilirim yazdım çünkü eğer yakın zamanda fiyatları çok fazla değişmezse önerdiğinizi alabilirim.

Edit: Ghosting olmasın midemi bulandırır, ölü pixel olursa zaten iade ederim.

Edit 2: Panel tipleri görüntü de kalite fark eder mi? Veya cihazın ömrü kısa olur mu?

Son düzenleme:
Benim araştırdığım modellerden birisiydi güzel bir model fakat her model için sıkıntılı yorumlar mevcut. Bütçemiz ve isteklerimiz yakın olduğu için sana mart ayında açtığım konuyu bırakıyorum, o konuda önerilen cihazlara bakabilirsin.

Benim araştırdığım modellerden birisiydi güzel bir model fakat her model için sıkıntılı yorumlar mevcut. Bütçemiz ve isteklerimiz yakın olduğu için sana mart ayında açtığım konuyu bırakıyorum, o konuda önerilen cihazlara bakabilirsin.

Tamam teşekkürler.

Tamam teşekkürler.

Ben 4-5 model takip ediyordum, bütçem olunca indirim olanı aldım, bence sende öyle yap kafanda 4-5 model belirle indirime gireni al.
Dün bu ürünü aldım 2400'e bu fiyata zaten istediğim özelliklerde bir ürün bulmam imkansızdı, baktım fiyatı düşmüş çöktüm hemen. Aradığın özelliklerde monitörler genelde 3000'den başlıyor, 2500'e düşen olursa çökersin direkt.

Ben 4-5 model takip ediyordum, bütçem olunca indirim olanı aldım, bence sende öyle yap kafanda 4-5 model belirle indirime gireni al.
Dün bu ürünü aldım 2400'e bu fiyata zaten istediğim özelliklerde bir ürün bulmam imkansızdı, baktım fiyatı düşmüş çöktüm hemen. Aradığın özelliklerde monitörler genelde 3000'den başlıyor, 2500'e düşen olursa çökersin direkt.

Ben düşeceğine hiç inanmıyorum, hiç takip etmiyorum. İndirim derlersede 200 TL'lik şeyi 300'den 200'e inmiş gibi yapıyorlar. Artık bunu neredeyse tüm şirketler yapıyor.

Ben düşeceğine hiç inanmıyorum, hiç takip etmiyorum. İndirim derlersede 200 TL'lik şeyi 300'den 200'e inmiş gibi yapıyorlar. Artık bunu neredeyse tüm şirketler yapıyor.

Ben gayet indiğine kendi gözlerimle şahit oldum :D. Piyasada aynı cihazı 3000'e bile satan yer neredeyse yok hep 3000+ fiyatlara satılıyor.

Geri
Yukarı