MSI Optix MAG241C nasıl?

Bu monitör 2 gün önce amazon.com.tr'de 1.399 TL'ye satılıyordu şuan fiyatı yükselmiş. Monitör ayaklarından bağımsız olarak sağa sola çevrilemiyor bilginiz olsun. Ben o fiyata onun yerine bunu aldım. Ölü piksel garantili. Çok şık ve kaliteli geldi bana.

Monitörün yükseltilip alçaltılması senin için önemli değilse, alınır. O modelde bu özellik yok.

Yükseltilip alçaltma var ama ayaklardan bağımsız olarak sağa sola çevrilemiyor diye biliyorum ben

Bu monitör 2 gün önce amazon.com.tr'de 1.399 TL'ye satılıyordu şuan fiyatı yükselmiş. Monitör ayaklarından bağımsız olarak sağa sola çevrilemiyor bilginiz olsun. Ben o fiyata onun yerine bunu aldım. Ölü piksel garantili. Çok şık ve kaliteli geldi bana.

Yükseltilip alçaltma var ama ayaklardan bağımsız olarak sağa sola çevrilemiyor diye biliyorum ben
Biraz araştırdım itopya'da stok'ta yok başka bir yerde bulamadım.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Cidden sorunlu bir model. Şansına bağlı yani. 3 kere değiştirdim. Üçünde de ışık sızması, ghosting ve ölü pixel sorunu yaşadım ve en sonunda iade ettim. Aldığım firma da Vatan Bilgisayardı.
Şuan kesinlikle Viewsonic 24" XG2401 modelini öneririm. İtopyada 1399 TL' na düşmüş. Kaçırma bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı