MSI Optix MAG241C 23.6 nasıl ?

Ben geçen yıl aldım. Bu fiyata aldım. 1 adet ölü piksel çıktı fakat monitörü beğendiğim için iade etmedim.
Monitor iyi. Bu fiyata çok iyi.

MSİ optik serisi garip kullanıcıların yarısı memnun yarısı değil
Bunun siparişini verdim bakalım hayırlısı
Bence msi da fena değil ama ben sizin sipariş verdiğiniz modeli kullanıyorum beni fazlasıyla memnun ediyor.

Ben de aynı monitörü kullanıyorum ve gayet memnunum. Kesinlikle çok kaliteli bir ürün. Ölü piksel olayı ise şans işi biraz. Her monitörde gelebilir karşınıza.

Yanlış bir seçim yaptığını hiçbir mesajımda hissettirmedim bile. Bu monitör hakkında yorumlar çoğu yerde çok olumlu. Bu yüzden sordum.

Monitor hakkında yalnızca ölü piksel çıkıyor diye yakinanlar var.
Ve evet biraz yaygın olarak ölü piksel çıkıyor. Ama çıkarsa iade etme şansı var alan kişinin.
Geçen Kasım indirim döneminde 5 adet monitor aldım. Samsung Viewsonic Acer ve Msi aldığım markalar.
Yalnızca Msi da ölü piksel çıktı. Ama ölü piksel olmasına rağmen diğerlerini iade ettim Msi kullanmaya karar verdim.

Samsungu tercih etmemdeki sebep yüksekliğininde ayarlanabilmesiydi
nazar olduk bu arada :)
monitör geldi bugün bi hevesle kurdum veee 1 tane ölü piksel , bundan öncede farklı bir monitör aldım 3 tane çıkmıştı iade etmiştim hep beni buluyor galiba
sadece beyazda belli oluyor dikkat etmesem pek fark edilmiyor ama insanın gözü takılıyor bir kere
ne yapacağım karar veremedim

Dosya Ekleri

• IMG_1388.JPG
    IMG_1388.JPG
    3,1 MB · Görüntüleme: 94
  • IMG_1389.JPG
    IMG_1389.JPG
    1.020,5 KB · Görüntüleme: 93
Samsungu tercih etmemdeki sebep yüksekliğininde ayarlanabilmesiydi
nazar olduk bu arada :)
monitör geldi bugün bi hevesle kurdum veee 1 tane ölü piksel , bundan öncede farklı bir monitör aldım 3 tane çıkmıştı iade etmiştim hep beni buluyor galiba
sadece beyazda belli oluyor dikkat etmesem pek fark edilmiyor ama insanın gözü takılıyor bir kere
ne yapacağım karar veremedim
İade veya değişim iste bence daha sonra pişman olma. Ben çok kafaya takarım öyle şeyleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı