MSI Optix MAG241CR Alınır mı?

Hocam bunu atınca aklımı karıştırdın. Saatlerdir kıyaslama yapıyorum, kimi Samsung'u kötülüyor, kimi MSI'yı kötülüyor. İki arada bir derede kaldım.
Samsung al, MSİ alanların başı çok ağrıyor.

Bugüne kadar Hepsiburada üzerinden toplam 20.000₺ üzerinde alışverişim oldu, fakat ilk defa monitör alacağım. Şikayetvar.com'da Ölü piksel üzerine çok fazla konu açılmış. Sizce Hepsiburada üzerinden alsam sıkıntı çıkartır mı?
Çıkartır ve bence can sıkıcı bir durum o kadar para veriyorsun, Samsung VA panellerin üreticisi bu yüzden Samsung'da daha az sorun yaşarsınız.

Çıkartır ve bence can sıkıcı bir durum o kadar para veriyorsun, Samsung VA panellerin üreticisi bu yüzden Samsung'da daha az sorun yaşarsınız.
Hocam çok teşekkür ederim tavsiyen için. Samsung'u aldım, biraz önce elime ulaştı. İnternetten monitör alırken tek korkum Ölü Piksel çıkma olasılığıydı. Test ettim, tertemiz şu an :)

Hocam çok teşekkür ederim tavsiyen için. Samsung'u aldım, biraz önce elime ulaştı. İnternetten monitör alırken tek korkum Ölü Piksel çıkma olasılığıydı. Test ettim, tertemiz şu an :)
Rica ederim hocam, Güle güle kullanman dileğiyle İnceleme yaparsan sevinirim. Alacak arkadaşlara da güzel bir tavsiye olur, Beni etiketlemeyi unutmazsın umarım :)

Geri
Yukarı