Doa ürünü MSI Optix MAG241CR alınır mı?

idriskeskin48

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Çalışan Eleman :D
Başlıkta da belirttiğim gibi DOA ürünü olan bu monitörü almayı düşünüyorum ama kararsızım 2 yıl garantisi adıma faturalı olması yeterli bir güvence mi yoksa tamamen risk mi?
Bütce 1700 VA panel Curved oyuncu monitör tavsiyesi olan var mı ViewSonic hariç kesinlikle ViewSonic istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitör yada AOC 24G2U. kullanmış birisi olarak ikisinide alabilirsin gerisi hikaye.
Curved almak istiyorsan min. 27inc alman lazım hissiyatı yaşaman için ama onda da piksel piksel oluyor 1080 de.

Yanlış bilgilendirme yapma kardeşim. İnternet üzerinden aldığın da 15 gün iade hakkın var yada mağaza dan elden aldığın ürünü deneyerek aldığın da direkt değişim yapıyosun.

Yanlış bilgilendirme yapma kardeşim. İnternet üzerinden aldığın da 15 gün iade hakkın var yada mağaza dan elden aldığın ürünü deneyerek aldığın da direkt değişim yapıyosun.

Okumayı biliyorsan eğer ben iade sürecinden bahsetmedim. Servis politikasından bahsettim.
Cevap yazmadan önce iki kere okuyun.

Başlıkta da belirttiğim gibi DOA ürünü olan bu monitörü almayı düşünüyorum ama kararsızım 2 yıl garantisi adıma faturalı olması yeterli bir güvence mi yoksa tamamen risk mi?
Bütce 1700 VA panel Curved oyuncu monitör tavsiyesi olan var mı ViewSonic hariç kesinlikle ViewSonic istemiyorum.
WiewSonic neden istemiyorsun öğrenebilir miyim?

WiewSonic neden istemiyorsun öğrenebilir miyim?
Ocak ayında vx2458 aldım Nisan ayında ortasında bir toz birikintisi oluştu garantiye gönderdim.Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım Bunun içine toz nasıl gidiyor diyede sordum Çerçeve de boşluk olabilir veya Üretimde olmuş olabilir yanıtı aldım Gönderdim garantiye temizlendi diyip geri yolladılar. Açtım kurdum kontrol ettim toz izi hala duruyor Müşteri hizmetlerini tekrar aradım Bana mail yolu ile Fotoğraf atmamı söylediler attım
Cevap olarak ürün temizlendi ama o iz geçmemiş Geçmiyormuş Şeklinde mail attılar.. Geçmiyormuş diye bir şey yok geçmiyorsa ön paneli değiştir yada ürünü Değiştir
Ben 4 ay önce aldığım cihazı kusurlu kullanmak zorunda değilim İlk kez ViewSonic aldım bir daha almam alanada aldırtmam sorumsuz servisi var aşırı hemde. O sinirle sattım monitörü o lekeyi sorun etmeyecek birine tabi olan benim cebe oldu .. aoc kullandım asus kullandım servise giden ürünüm oldu hiç bir zaman gözüme batan beni madur eden bir arıza ile geri gelmedi he benim hatamdan olan birşeyden dolayıp bana sorup yaptılar ücret karşılığında ama yaptılar . ViewSonic gibi olmuyor efendim diyip geri kargolamadılar..
Eğer ölü piksel çıkarsa garanti bunun tamirini yapmıyor. en az 5-6 tane ölü piksel olursa tamir yapıyor.
Karar sizin.
Firma Doa ürünü olduğunu arızasının Msı Türkiye servisi tarafından giderildiğini Msı ölü pixel bulunmadığını herhangi beğenmeme durumunda 15 iş gününde geri iade edebileceğimi söyledi
Ürün DOA bu arada

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı